نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 19:50   #11
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
خوب جناب آلبرتینی این مطلب که فرمودید که کاملا صحیح است . اما منظور من همه رفتارهای مدیریتی نبوده است . قطعا نکات مثبت بسیاری وجود دارد . اما همانطور که خیلی ها ( مدیر سایت ) نکات مثبت ما را ندیدند ، پس حق بدهید ما هم در این تاپیک مدیریت سایت را به نقد و چالش بکشانیم .
خوب حرف من هم همین است که حق نقد و به چالش کشیدن نباید بخاطر عده ایی کاربر نما (بر وزن تماشاگر نما ) برداشته شود

مجبورم ایندفعه کمی رک صحبت کنم . متاسفانه شما از اول فعالیتتون نشان دادید که استانه تحملتان بسیار پایین میباشد و تا کسی با ایده

های شما مخالفت میکرد فورا به این فکر میکردید که طرف ادعای استادی دارد یا اینکه چون ای دی قدیمی دارد و یا حساسیتهای بی موردی

از این قبیل با شما مخالفت کرده است . چند روز پیش بود که جناب ویرانگر پستی زد که من در مخالفت با ان نوشتم که پترن هد شولدر یک

پترن برگشتیست و رسم ان در جهت روند درست نیست که در جواب اقای ویرانگر بر درستی مطلب خودشون اصرار کردند و وقتی من در چارتها

بررسی کردم دیدم که اتفاقا حق با ایشان است و موقعیتهای خوبی با این روش میشود شکار کرد .خوب از ان روز یک مطلب بر دانسته هام

اضافه شد و نه من قهر کردم ونه اقای ویرانگر . اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا

معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود وگرنه اگر فقط به فکر این باشیم که چند نفر از ما تشکر کردند

یا زیر اسم ما چند مربع سبز وجود دارد فکر نکنم به جایی برسیم.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از albertini: