نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 19:00   #7
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,001 بار در 162 پست
targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)
0

سلام

آقا من یه انتقادی دارم .من خودم از جمله کسانی بودم که نمیدونم اوایل 2006 بود فکر کنم تو این سایت عضو بودم بعد هم
آی دی منو BANED اعلام کردید و کلا پستهایی رو که زده بودم از زندگانی ساقط کردید گلایه ندارم..... چون اهمییتی نداره

فقط میخوام بگم اگه سایتی درست کردید دست شما درد نکنه میدونم گردوندن همچین سایتی هزینه بره شما هم تقریبا هزینه هاشو با تبلیغات تامین میکنید ولی این تبلیغات با کدوم اعتبار داره تامین میشه ؟

با کار و تلاش یه سری از دوستان که میان اینجا دانسته هاشونو در یک زمینه که با خوندن دهها کتاب به دست اووردن مجانی میزارن تا بقیه استفاده کنن و چون مراجعه کننده برای استفاده از این مطالب زیاده اعتبار این سایت میره بالا این اعتبار داره از اینجا برای گرفتن تبلیغات تامین میشه حالا منظورم....

ما ایرانیها عادت داریم مثلا دو نفر دارن بحث میکنن سریع میپریم وسط آقا صلوات ختم کن تموم شه بره یعنی یه نوعی ماس مالی میکنیم فقط سر صدا کم شه یعنی عادت نداریم اول حق صاحب حق رو ادا کنیم بعد قضیه رو فیصله بدیم ...

مثلا یه تاپیکی بود نمیدونم درست یادمه یا نه (لطفا غلط دیکته از تاریخهای من نگیرین چون عضو دهها سایت و نیوزلتر و ... هستم تاریخ ها رو خوب یادم نمیمونه) یه بنده خدایی برنامه Forex Killer رو مجانی به بقیه داد تو اون تاپیک چند نفر چماق دار
آن لاین پیدا شدن که حسابی حال بنده خدا گرفتن حالا بقیه تاپیکهایی که مشابه همون هست رو بقیه دوستان احتمالا بیشتر از من سراغ دارن که طرف بی چشم داشت میومد یه چیزی مطرح میکرد بعد چند تا چماق به دست آنلاین حالشو میگرفتن .....

به نظر من اینطور اداره کردن سایت کار درستی نیست باید به نوعی از کسانی که سابقه زحمت کشیدن تو این سایت رو دارن حمایت بشه و حالا بعضیا بیان بگن میخواستی زحمت نکشی میخواستی چیزی به بقیه یاد ندی حالا هم که رفتی
خوش اومدی کی اهمییت میده انگار از اول نبودی

همچنین این حق که بعضیا به خودشون میدن که رو کاره همه نظر میدن و مصون هم هستن گرفته بشه یعنی یکی میاد میخاد شروع به کار کنه آقا چون آی دی اون مثلا جدیده اون قدیمیها نگاه میکنن سریع حال بنده خدا رو سره جاش میارن و مصون هم هستند

این سیستم استاد سالاری که تو این سایت های ایرانی باب شده یکی میاد یه تاپیکی رو پاتق میکنه بقیه هم بهش میگن استاد
طرف دیگه اجازه نفس کشیدن به بقیه رو نمیده و انقدر از خودش هم مچکر هست که نگو واقعا خجالت آوره تو این سایت هم تقریبا یه همچین چیزی هست اینم یه فکری به حالش باید بشه

آقا حالا اگه خواستید آی دی من رو دوباره BANED اعلام کنید عیب نداره فقط این نوشته رو با تو جه به بندهای انضباطی سایت حذف نفرمایید

متشکرم