نمايش پست تنها
قديمي January 15th, 2008, 17:52   #6
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

سلام
یک پیشنهاد و یک گلایه هم بنده دارم با اجازه

متاسفانه قسمتی از صحبتهای امروز حول و حوش فعالیت بنده بود .
دیروز هم غیر مستقیم صحبتها متوجه بنده بود تا حدودی . اما دلیلی برای پاسخ نمیدیدم .

خواهش میکنم یک نگاهی بندازید و ببینید بعد از کدوم پستها بنده امروز اقدام به ارسال جواب کردم .
اگر جلوی این پستها ( و به قول علیجان این آیدی ها ) گرفته بشه ، فکر نمیکنید قسمت عمده مشکل حل میشه ؟

پیشنهاد میکنم هر کسی که خارج از چهارچوب ادب و روال نرمال صحبت کرد ، بدون اخطار قبلی برای مدت محدودی ( مثلا 3 روز ) بن بشه . بار دوم یک هفته و بار سوم همیشه .
در کنار آیدیش هم این موضوع ذکر بشه .

فرق نمیکنه کی باشه . چه من ، چه هر کس دیگه ... بزارید بگن سانسور شدید ، جو خفه یا از این صحبتها . وقتی تنها راهش اینه ، مهم نیست . فکر میکنم بهتر از این اوضاع فعلیه .

و یک گلایه هم از مدیران عزیز ...
آقا حامد قبلا جایی مطرح کرده بود ( فکر کنم همین تالار بود ) که "چند بار تا حالا با دکمه گزارش پست نامناسب ، پستهای نامناسب رو اطلاع دادید ؟"
من خودم چند بار این کار رو کردم . به طور خاص در مورد عضوی که کل فارکس و کسانی رو که در این زمینه مشغولند رو با پستهاش زیر سئوال میبره و صرفا پستهاش در همین زمینه هست ...

بنده چند بار پستهای ایشون رو گزارش کردم . ولی ایشون هنوز با خیال راحت میاد هر چی دوست داره مینویسه و مستقیم و غیر مستقیم به تمام اعضا توهین میکنه و میره !
میدونم که تو قوانین هست که تشخیص مصداق با مدیرانه و ...
ولی این موضوع یا امثال اون دیگه فکر کنم کاملا روشنه و فراتر از جمله فوق هست .

در هر حال فکر میکنم اگر کمی جدی تر برخورد بشه با موضوع ، شاید مفید باشه .

ارادتمند
چیپال

آخرین ويرايش توسط Chipal در January 15th, 2008 و ساعت 17:54
Chipal آفلاين است پاسخ با نقل قول