موضوع: تالار الیوت
نمايش پست تنها
قديمي December 29th, 2007, 00:03   #10
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

من هم با ایجاد تالاری برای الیوت موافقم. اما برای ایجاد هر تالار جدید، لازمه:
  • حداقل ۴۰-۵۰ تاپیک مرتبط با تالار مورد نظر موجود باشه
  • هر روز چند پست جدید در این تاپیکها ثبت بشه
زیرا وجود تالارهای غیر فعال با تعداد تاپیک کم اصلا خوب نیست.

اگر یکی از دوستان زحمت بکشه و عنوان تاپیک های موجود به همراه لینک تاپیکها (تاپیکهای مرتبط با الیوت) رو در یک پست مجزا در ادامه این تاپیک درج کنه، بهتر میشه در این مورد تصمیم گرفت.

با تشکر

یا الله
سلام اقا رضا ممنون هم که به این موضوع توجه دارید و ممنون که از پشنهاد بنده حقیر استقبال کردید

در مورد اون 40 -50 تاپیک هم ابتدا عرض کنم در حدود این چند وقتی که من با سایت سرمایه و سایت همسایه اشنا شدم حدود دوسال نیم است در تمام موارد و روش ها خیلی وقت بود که صحبت می شد اما در مورد الیوت خیلی کم صحبت می شد یا به قولی فقط یه تاپیک بود که اسپیگل تحلیل می کردوتا به حال به صورت جامع کسی الیوت رو بلد نبود

تا وقتی که جناب فرهنک تاپیک الیوت را در این سایت زد به طبع هم حامد و دیگر مشتاقان وارد بحث شدند و استارت الیوت به این صورت خورده شده (تاپیک فوق در تاریخ 11 نوامبر 2006 زده شده است در قسمت سیستم ها و روش های ترید ) خب از استارت این موضوع تقریبا 1سال 2-3 ماه می گذرد من خودم اون اولیل مشتاق به یادگیری بودم اما مشکلات زیادی مانع شد تا من دیر تر به دنبال الیوت برم اما رفتم تا حدودی هم یاد گرفتم حال با توجه به این الیوت در حدود 1 سال هست که به صورت گسترده معرفی شده است و مرجع های خوبی هم برایش معرفی شده دوستان زیادی به سمت الیوت کشیده شده اند در تاپیکی تحلیل الیوت در قسمت تکنیکال از تمام ارزها تحلیل گذاشته می شود اما به صورت درهم است دوستان نمی تواند به صورت مجزا بر روی یه ارز به بحث و گفتگو بپردازن مثال همین هفته من بی سواد و چند تا از دوستان الیوت کار بر روی پوند به ین به بحث پرداختیم اما عده ایی از دوستان هم در اون هنگام تحلیل های از دیگر ارزها قرار می دادن به قولی در هم برهم شده بود بحث ما
با تمام همه این موارد ما از همون تحلیل الیوت می توانیم 30-40 تا تاپیک خوب در بیاریم بر روی ارزها و بازارهای مختلف
مثال :
GBP USD
EUR USD
USD JPY
USD CHF
GBP JPY
EUR JPY
USD CAD
CAD JPY
EUR GBP
GBP CHF
.....
GOLD
SILVER
OIL
....
CFD
....
FUCHER

و خیلی دیگر ارز

سوال و جواب در مورد الیوت
استفاده از نرم افزار داینامیک تریدر
اموزش الیوت
ترجمه کتاب داینامیک تریدر که حامد و حسین زحمتشو کشیدن
سیگنال های الیوتی وو.....

خیلی موارد دیگر که می توانیم در زمینه اموزش و دیگر مسائل تاپیک زد
می توانیم در زمینه الیوت این سایت را در ایران مرجع کنیم (البته الان هم در تمام موارد مرجع هست )