نمايش پست تنها
قديمي January 27th, 2011, 13:23   #125
adel222
Junior Member

adel222's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2010
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 47 بار در 17 پست
adel222 (سطح 0)
2

به نام خدا
من این بست ها را تا اینجا دقیق مطالعه کردم . به عنوان شاگرد کلاس از اساتید اجازه می گیرم و یک جمع بندی و تلخیص می کنم .وجه اشتراک موفقیت در هر بازی یا تریدی که ریسک و بازده بالایی دارند . وقطعیت و یقین در انها نیست مثل قمار و بازارهای مالی وغیره :
1-بازی ها فقط دو حالت دارد 1-برنده 2- بازنده
2- بازی ها مدام تکرار می شوند.یکی بس از دیگری . و در هر کدام یکی از دو متغیر (برنده -بازنده) هست.
3-با بررسی و مطالعه می توانیم تا حدودی شانس خود در رسیدن به بازی برنده را بالا ببریم.
4-هر کدام از موقعیت برنده یا بازنده امکان رشد دارد.
5-می توانیم از موقعیت بازنده خارج شویم (درصد مشخصی از ریسک)
6-می توانیم به موقعیت برنده اجازه دهیم که رشد کند .تا حدی که نشانه ای از کندی و به دنبال ان توقف و برگشت دیده شود.
7- می توانیم به موقعیت برنده اضافه کنیم.
8- هیچ تعصبی روی یک موقعیت نداشته باشیم .بازی تکرار می شود.
9- میزان اسبرید را در همه حال به به حساب بیاوریم .در بورس اسبرید می شود کارمزد کارگذار و مالیات بر فروش سهم.
10- بازی تنها بازی است نه چیزی دیگر.تعصب یعنی قطعیت .اعتماد به نفس زیاد یعنی قطعیت .طمع یعنی قطعیت .ترس زیاد یعنی قطعیت .درصورتی که هر بازی دوباره و دوباره تکرار می شود هر کدام امکان یکی از دو حالت وجود دارد برنده - بازنده .
از اینکه در این سایت که جمعی دوست صمیمی که همدیگر را خوب می شناسند و با هم تعامل می کنند . من به عنوان یک بیگانه هر از گاهی سرک می کشم و مزاحم جمع دوستانه می شوم معذرت می خواهم .
یا حق
adel222 آفلاين است پاسخ با نقل قول
11 تشکر کننده از adel222: