نمايش پست تنها
قديمي November 10th, 2010, 03:13   #467
farhad fx
Senior Member

farhad fx's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 558 بار در 123 پست
farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)farhad fx (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gfxtree نمايش نوشته ها
شاید امروز جواب دهد شاید امروز بیاید... شاید
با دورود فراون
از اینکه یه مقدار دیر شد مرا عفو کنید . . .
جواب سوالاتتون رو به همون ترتیبی که فرمودین خواهم داد :

1- عرض شود که این مدل گوشی که میبینید یکی از مدلهای قدیمی آی میته ولی الان گوشی بنده اچ تی سی مدل تاچ 2 است که شما میتونید اون رو با قیمتی در حدود 250 الی 300 هزار تومان خریداری کنید ، البته باید عرض کنم که مدلهای ارزان تری مثل اچ تی سی تاچ ویوا هم هست که میتونید با قیمتی کمتر از 200 هزارتومان اون رو تهیه کنید .

2-متاسفانه من قیمت اون گوشی که عکسش رو گذاشتم ندارم و بنده یکی از دو مدل بالا رو یشنهاد میکنم ، چون اون دو مدل که پیشنهاد کردم قطعا از اون گوشی که عکسش رو گذاشتم از هر لحاظ بهتره . دیگه انتخاب با خودتونه.

3-تمام مدلهای پاکت پی سی رو میتونید از پاساژ علاالدین تهران پیدا کنید ولی باز هم من اچ تی سی رو ترجیح میدم چون الان خودم یکیش رو دارم و با توجه به قیمت مناسبش واقعا ازش راضیم .

4-ببینید دوست گرامی بنده در شهرستان زندگی میکنم و برای کانکت شدن باز طریق موبایل به اینترنت از خط ایرانسل استفاده می کنم و در روز شاید نزدیک به 30 الی 40 بار ( هر بار 10 دقیقه ) بازار رو چک میکنم که هزینه ی این کار من کمتر از 100 تومان میشه .
منظورتون ازاینکه چند جفت ارز رو میشه مشاهده کرد خوب متوجه نشدم ولی تا اونجایی که من میدونم تمام جفت ارزها در متاتریدر موبایل موجوده .
و نرخها هیچ تفاوتی با نرخهای متا تریدر نداره و کاملا زنده است .

5- بنده فقط ایرانسل رو امتحان کردم و تقریبا راضیم . ( راستش توی شهر ما امکان اتصال اینترنت خطوط همراه اول و دایمی هنوز وجود نداره )

6- متاتریدر موبایل رو شما میتونید از سایت بروکر مورد نظرتون دریافت کنید .
بنده چون با بروکر آلپاری کار می کنم اون رو از لینک زیر دریافت کردم :

http://www.alpari-ir.com/download/mt/mt4alparisetup.cab

طریقه ی نصبش هم به این صورته که پس از دانلود ، عین فایل دانلود شده رو روی رم گوشیتون بریزین سپس از طریق گوشیتون به محلی که فایل رو ذخیر کردین برید و سپس فایل مورد نظر رو اجرا کنید .

پیروز باشید