نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 09:06   #1561
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب اقبالی خودش می دونه که با منظور اون تاپیک رو باز کرد و درست زمانی هم که تاپیک رو باز کرد هنوز امضاش بودو دقیقاً به همین دلیل من امضام رو عوض کردم در جواب امضای ایشون و بقیه دوستان ولی وقتی ایشون دیدند که چه پستهایی زده می شه امضاش رو حذف کرد.

این بحث هم اونقدر ارزشش رو نداره که دیگه بیشتر از این ادامه پیدا کنه خود جناب اقبالی می دونه چه منظوری داشته لازم به توضیح بیشتر و اینهمه بحث نیست.

در مورد جناب کلاید هم من ایشون رو درک می کنم، بعضی از عقایدی که در جامعه وجود داره واقعاً ضرر داره، بعضی ها متاسفانه بازیچه دست دولتمردان شده اند و به ساز اونها در حال رقصیدن هستند، بدون اینکه به آینده رفتارشون و اینکه تا حالا چه بلائی سرشون اومده فکر کنند، هرکس عقیده ای داره و قابل احترام ولی تا وقتی که برای دیگران مزاحمت و دردسری درست نشده، عقیده رای دادن بنظر من و جناب کلاید و بعضی از دیگران مضره، خیلی از اجزای زندگی ما در آینده (همونطور که در گذشته هم بوده) ضربه می زنه، حق بدید که یک نفر هرچند که انسان آرام و با شخصیتی باشه از کوره در بره و عصبانی بشه.

جناب کلاید شما عصبانی نشوید، بالاخره تا بوده خشک تر با هم سوخته اند کاری از دست من و شما برای این جمعیت توهم زده بر نمی یاد.

من امیدوارم که حداقل شما این روزها رو یادتون باشه که 4 سال بعد که دارید سنگ یه نفر دیگه رو به سینه می زنید تصمیم بهتری بگیرید و بتونید بقیه رو هم راهنمائی کنید.

به هر صورت انتخاب با شماست
البرز

پ.ن : جناب وحید سلیمانی شما اگر ندیدید و نخوندید دلیل نمی شه که نیست .