نمايش پست تنها
قديمي September 11th, 2010, 17:29   #114
mommed
Senior Member

mommed's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 821 بار در 179 پست
mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kasra نمايش نوشته ها

"مهمترین چیزی که باید بدانیم این است که مردم بیشتر از اینکه بر برنده شدن اصرار داشته باشند ، اصرار بر باخت دارند . این موضوع در مورد اکثر مردم صدق میکند . منظورم این است که وقتی آنها شبی در قمار مبلغی می بازند ، آنقدر ادامه می دهند تا هرچیزی که دارند ببازند

"افسانه قمارباز"
سلام جناب کسری و دوستان

در تائید جمله بالا خاطره ای رو نقل کنم که خالی از لطف نیست.

شبی در کازینو با مردی اشنا شدم به نام الکسی در حدود 50 ساله سخن از کار و زندگی و خانواده و البته تبادل تجربیات در بازی که یکباره متوجه شدم غم و اندوهی چشمان الکسی را فرا گرفت و شروع کرد به اصطلاح خودمان درد و دل کردن .
الکسی تعریف میکرد که حدود 25 سال است که هفته ای یکی دو بار به کازینو امده و چند ساعتی زا در انجا به بازی پوکر میپردازد و از این طریق فارغ از مسائل کاری و خانواده استراحت مینماید و حتی در مجموع و با نگاه مخصوص خود به قمار کردن پولی را در کازینو نگذاشته است . با تعجب بعد از بیان این مطالب از طرف الکسی سئوال کردم پس این اندوهی که بنده در چشمان شما میبینم از کجاست چرا که خود میدانی که اکثریت قمار بازان بازنده اند ؟

در پاسخ سئوال من الکسی گفت
دلیل نگرانی من پسر من است پسر بنده نیز بازی در کازینو را دوست دارد و من هیچ مشکلی با این موضوع ندارم ولی اختلاف من با پسرم در این است که
پسر من بعد از باختن پولهایش در کازینو به خانه برگشته و با برداشتن پول دوباره در همان شب راهی قمار خانه میگردد.
و همین مورد باعث فلاکت او خواهد گشت.

ارادتمند-محمد