نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2006, 14:34   #3
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام
در مورد مشكل آقا مصطفي فلاحي عزيز و حسين آقاي شريعت گل ( 2 تا كاكو با معرفت از شيراز ) :
دوستان چرا از اينترنت ADSL استفاده نمي كنيد ؟
اگر تبليغ به حساب نمي آيد بعرض مي رساند : با شركت پارس آنلاين تماس گرفتم و راجع به مشكل شما و برقراري اينترنت ADSL در شهر شيراز ازشون پرسيدم و آنها گفتند كه در بعضي مراكز مخابرات شيراز اين امكان فراهم شده و پيش شماره دوستان شيرازي شما چيست ؟
صحبت كه به اينجا رسيد ، من كم آوردم ... و گفتم پيش شماره شان را نمي دانم ... ولي به دوستانم مي گم خودشون بيان تو سايت پارس آنلاين و پيش شمارشون را چك كنند ...
ضمناً بغير از پارس آنلاين ، ممكنه شركتهاي اينترنتي ديگر هم در شيراز ( مثل شهرهاي ديگر ) سرويس ADSL خودشان را راه اندازي كرده باشند ( اينم گفتم كه تبليغ براي پارس آنلاين به حساب نيايد )
راستي هزينه ماهيانه سرويس ADSL در شهرهاي كشور عزيزمان از هزينه اين سرويس در تهران بيشتره ... و ديگر اينكه سرويس ADSL هم ظاهراً بعضي وقتها قطعي دارد ولي در كل فكر كنم براي كار ما ، از ديال آپ بهتره ( حالا هر طور خودتون صلاح مي دانيد ) ولي من اگر جاي شما بودم از ديگر عزيزان شيرازي كه از سرويس ADSL در شيراز استفاده مي كنند يك پرس و جو مي كردم تا ببينم سرويس دهي كدام شركت ارائه كننده سرويس ADSL در شيراز بهتره و چكار كنم بهتره ...
زياده جسارت است اساتيد گرامي
با احترام : Honda
--------------------------------------
پي نوشت :
خوشا شيراز و وصف بي مثالش
خداوندا نگهدار از زوالش
Honda آفلاين است
تشکر کننده از Honda: