نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2006, 02:09   #2
SANY
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 165 بار در 68 پست
SANY (سطح 1)SANY (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein shariat
با ديال آپ امروز حكايت جالبي براي من پيش آمد.ساعت 12 روي خبر پوند اكسپرت را گذاشتم.خدا را شكر تا ثانيه آخر قبل از اعلام خبر اينترنت وصل بود و اكسپرت مديفاي كرد.سر ساعت 12 اينترنت من قطع شد تا ساعت 5/3 اينترنت نداشتم.تو اين مدت كل فحشهايي كه بلد بودم رو به مخابرات دادم وقتي اينترنتم وصل شد ديدم پوزشن باي مدتها بعد از خبر فعال شده و استاپش خورده باز هم خدارا شكر كه هردو فعال نشده و استاپ هر دو نخورده بود اين يعني هماني كه ميگن در ايران ،فاركس علاوه بر ريسكهاي معمول ريسك اينترنت را هم دارد.
اين تجربه هم جالب بود .آقا اگر اينترنت شما هم هندلي است هيچ وقت گذاشتن استاپ را موكول به بعد از گرفتن پوزيشن نكنيد.هيچ معلوم نيست تا لحظه اي ديگر اينترنت شما وصل باشد.خصوصا در زمان گذاشتن پوزيشنهاي آميزينگ(اگر دستي مي گيريد)البته مدتي قبل يك بار هم برق اين بلا را سر من آورد .آن موقع درحساب ريل فكر كنم 2 لات پوزيشن گرفتم تا آمدم استاپ ده تايي را براش بگذارم برق رفت بعد از دو ساعت كه برق آمد آمدم ديدم 30پيپ رفته تو منفي (آقا شانس بدم خدمتتون )
اقا گفتی داغمو تازه کردی
دقیقآ اینکه موقع پوزیشن گرفتن تکلیف استاپ ok بشه حیاتیه آقا برق برق امان از این قطعی برق یه هو دیال آپ هندلی هم که دیگه هیچی اصلآ حرفشو نزن
البته با وجود اکسپرت آقا رضا مشکلی نیست اینا رو گفتم برا غیر آمازینگ
یه پیشنهاد هم برا اکسپرت به آقا رضا دادم که با وجود پوزیشن باز هم اکسپرت اردرگذاری کنه!
SANY آفلاين است
تشکر کننده از SANY: