نمايش پست تنها
قديمي January 26th, 2009, 11:15   #90
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 506 بار در 129 پست
HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidde نمايش نوشته ها
با سلام و درود فراوان
نحوه دانلود و استفاده از اسكايپ و در زمينه نصب ويندوز داخل لينوكس هم توضيح بفرماييد
چند تا سوال هم دارم!؟!!؟؟
از داخل ابونتو بعضي از سايت ها مثل سرمايه رو نميشه باز كرد!!!به نظر شما چه دليلي داره ؟ بعضزي از سايت ها كه اينجا ازاده (ويندوز) اونجا فيلتره!!
چگونگي ساخت و استفاده از وي پي ان رو هم يه توضيح بديد!!
كارت انويديا 2 تا نشون ميده من كدوم رو بايد نصب كنم
يكي 177 ريكامندد و 133
با تشكر بسيار
درود

نحوه نصب اسکایپ توی لینوکس خیلی پیچیده و مشکل هستش

یه ترمینال باز کنید توش بنویسید

كد:
sudo apt-get install skype
خودش میره دانلود و نصب میکنه استفادش هم تقریبا مثل یاهو هستش ۲-۳ دقیقه باهاش کار کنید همش دستتون میاد.

در مورد نصب ویندوز توی لینوکس هم یک سری ماشینهای مجازی وجود داره ( البته این مخصوص لینوکس نیست توی ویندوز هم این ماشینهای مجازی وجود دارند )

یکی از بهترینهای این ماشینها virtualbox هستش برای نصبش باز هم باید کارهای طاقت فرسائی رو انجام بدین

طبق معمول یه ترمینال باز کنید و توش بنویسید

كد:
sudo apt-get install virtualbox
میره نصب میشه بعد از توی اکسسوری اجراش کنید یه او اس بهش ادد کنید ، سی دی ویندوز رو بزارید و نصب کنید

در خصوص باز نشدن بعضی سایتها من تا به حال به یه همچین موردی بر نخوردم و جائی هم نشنیدم . الان مدتهاست قیافه دوست داشتنی ویندوز رو ندیدم .

اما وی پی ان - اون دوتا فایلی که تو اون پست داده بودم رو دانلود و نصب کنید ، البته الان از توی اوبنتو خیلی راحت تر میتونید این کار رو بکنید ( چون الان اونجا اینترنت شما متصل هستش )

فکر نکنم دوباره نیاز باشه بگم ه ترمینال باز کنید از این به بعد کد میدم اولش یه ترمینال باز کنید خودتون اضافه کنید

كد:
sudo apt-get install pptp-linux
وبعد

كد:
sudo apt-get install network-manager-pptp
حالا توی اون شکل شبکه که کنار ساعت دارید امکان ایجاد و مدیریت وی پی ان در اختیار شماست

در مورد کارت گرافیک هم ۱۷۷ جدیدتر و بهتره اون رو نصب کنید

موفق باشید