نمايش پست تنها
قديمي September 12th, 2009, 22:53   #14
hamid415
Senior Member

hamid415's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,248 بار در 334 پست
hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamid415
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arteshbod نمايش نوشته ها
سلام و درود
از دوستان برای خرید یک مودم ADSL خوب درخواست مشاوره دارم . مودمی که الان دارم PLANET هست که واقعا اذیتم میکنه . با
اینکه نو هست اما مدام هنگ میکنه . اگه شبها خاموشش نکنم فردا به زحمت کار میکنه قصدر دارم عوضش کنم . از دوستانی که
دستی در شناخت سخت افزار دارند تقاضا دارم بهترین مودم رو به بنده معرفی کنند .
با تشکر
سلام
من چندسالی هست کارم شبکه و ADSL هست، در چندین شرکت PAP نیز کار کردم، تو این مدت مودمهای زیادی رو دیدم که شاید کسی اسمی از اونها هم نشنیده باشه، خیلی مواقع دیدم بعضیها چند سال با یک مودم بدون هیچ موشکلی کار می کنند و شخص دیگری با همون مودم هزار تا مشکل داره، در کل در خرید مودم باید شرایط خدمات دهندگان اینترنت رو هم در نظر گرفت مثلاً مودم Linksys مودم خیلی خوبی ( مخصوصاً برای کسانی که میخوان از Port Forwarding یا همون Virtual Server استفاده کنند) ولی متاًسفانه با بعضی از سرویس دهندگان اینترنت مشکل دارد و بعضی مواقع بی دلیل چراغ لینک چشمک زن می شود، از روی تجربه کم ترین مودم مشکل داری که دیدم Asus بوده البته با قیمت مناسب وگرنه مودمهای خوب زیاد هست اما قیمتهای بالایی دارن مثل USRobotics، من خودم سه سال از مودم Asus AM604 استفاده می کردم که یک پورت LAN و یک پورت USB داره و هم زمان نیز میشه دو کامپیوتر رو بهش متصل کرد، الان هم از مودم بی سیم Asus WL-604G استفاده می کنم و از هردو راضی بودم، قیمت نوع معمولی 40 تا 45 هزار تومان و مدل بی سیم نیز 90 تا 95 هزار تومان هست، فقط اگه مدل معمولی خریداری کردین حتماً firmware اون رو بروز کنید.
hamid415 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از hamid415: