نمايش پست تنها
قديمي December 5th, 2008, 23:07   #603
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
جناب قدرت 4400

شما کسی هستی که به جای سیستم و استراتژی که ازش حرف می زنی، نشستی روی تک تک جملات کاربرها تحلیل می کنی!

فکر کردی اینجا چه خبره؟

من اصلم توی مسابقه نبودم که بخوام تو شما رو تو لیست چشم انتظار بزارم! همیشه میگن یه چیز رو خوب بخون، روش فکر کن، مز مزه کن، بعد بگو.

من توی حسابهای خودم کار میکنم، 1 پنی ریل را به هزاران دلار دمو نمی دهم. فورکست فروشی و مدیریت اکانت هم نمیکنم که برای اثبات ادعایم به شما پرفومنس تحویل بدم.

همان بهتر که اینترنتان قطع شد! من وقتی برای جر و بحث با شما ندارم. با کسی بحث میکنم که بدونم توی اون بحث چیزی یاد میگیرم.

شما به خیالبافی ها و حرف های خاله زنکی خودت ادامه بده ....

به به ایندکس عزیز ( البرتینی عزیز بجای اینکه فالگوش بشینی و پست ها رو بخونی بیا بالا ببینیمت )
بعد از گذشته یک هفته می گی لیلی زن بود یا مرد
امیدوارم حداقل تو ترید کردنت اینطوری نباشی
این موضوع تاریخ انقضاءش گذشته

ایندکس: شما کسی هستی که به جای سیستم و استراتژی که ازش حرف می زنی، نشستی روی تک تک جملات کاربرها تحلیل می کنی!
بعد از 4 - 5 روز فکر کردن و صبر کردن , پستها رو تحلیل کردی اومدی این پست رو زدی ...
اینجا رو اشتباه نکن فکر می کنم خودت رو با من اشتباه گرفتی
ایندکس: من اصلم توی مسابقه نبودم که بخوام تو شما رو تو لیست چشم انتظار بزارم! همیشه میگن یه چیز رو خوب بخون، روش فکر کن، مز مزه کن، بعد بگو.

من توی حسابهای خودم کار میکنم، 1 پنی ریل را به هزاران دلار دمو نمی دهم.

1 شما که تو مسابقه شرکت نکردی پس برای چی نظر می دی ( بیرون گود نشستی می گی لنگش کن )
نشستی اونجا برای خودت تمام تاپیکهای سایت رو بازرسی می کنی فکر کردی کی هستی!
مگه شما بازرسی!!!
اگه هستی ...
2 چرا تو قوانین مسابقه ای که به نظر شما بی ارزشه ازهار نظر می کنین؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.

من امیدوارم اقا رضا به پست های خیلی از دوستانی که تو مسابقه شرکت نمی کنن توجه بیشتری کنه...
[COLOR="#ff0000"]
ضمنا به نظر من اگر اقا رضا ادامه موضوع مسابقه رو تو همین تاپیک ادامه می داد خیلی بهتر بود و زودتر به نتیجه می رسید
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط power4400 در December 5th, 2008 و ساعت 23:42
power4400 آفلاين است