نمايش پست تنها
قديمي December 1st, 2008, 14:21   #68
mohammad_forex
Senior Member

mohammad_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 596 بار در 111 پست
mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)mohammad_forex (سطح 1)
0

من توی این پست http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...7&postcount=13 همه چيز رو که تا الان بحث شد گفتم ولی نمی دونم چرا کسی نديد .احتمالاً چون عدد 13 بود .
حالا مهم نيست . دوستان من خودم گفتم لورج پايين ولی مثل اینکه آقا رضا زياد خوششون نيومد.چون اگر خوب بود تا الان ميشد حداقل لورج رو تصويب کرد .

ولی تأييد نشد . ميدونيد چرا ?

چون هنوز هدف از برگزاری مسابقه دمو و بعدش دادن جايزهای ريل 1000 $ و 500 $ و ...
به کسانی که فقط با پول دمو تريد کردن رو نمی دونيم . اگر به نفع ما بود این قضيه خوب با لورج کم و دراداون پايين و بالاترين بالانس هم برنده تريدر داشتيم .فوق العاده نقش شانس پايين می اومد .رقابت تنگاتنگ .مارجين کم . نقطه ورود مناسب و 1000 چيز ديگر .

ولی
1 دفعه ميبينيد بالانس نفر اوّل 650 $ شده از 500 $ .
بعد همه ميگيد آقا منم شدم 649 $ ولی دراداون من 0.25 % پايين تر بود.چرا من اوّل نشدم .
ميبينيد نفر اوّل با 1 ماه زحمت 650 $ داره و يکيم اصلا يادش رفته 2 3 تا سود کرده و 520 $ داره .
اختلاف پول نفر اوّل و نفر 150 ام فقط 150 دلاره . اصلا هم کال شده نداريم . چون همه
خودشونو کشتن نتونستن نزديک 4500 پيپ منفی بگيرن که با اسپرد 500 تايی در مجموع کال بشن .
کمترين بالانس هم (نفر آخر ) 230 $ داره که که حاصل نزديک به 2700 پيپ منفی هست با احتساب اسپرد.

پس 1 هدف ديگه ای پشت قضيه هست . و کاملاً منطقی .
من از آقا رضا نمی تونم بپرسم قضيه چيه بگيد که برای همه روشن بشه
چون قانون اینه و منم بودم نمی گفتم .

پس شما هم مطلقاً نپرسيد .

چون به شرکت کننده ربطی نداره شرايط چی باشه وقتی شرکت می کنه يعنی شرايط رو پذيرفته . پس شما تعيين کننده نيستيد .

به عبارتی هدف از این نظرسنجی :
چه کاری انجام دهيم که هر 2 طرف سود بيشتری ببرند و تعداد بيشتر
بشه و جايزه ها جذابتر و بهتر . مسابقه WIN WIN .

آقا رضا قبلاً هم گفتم, 2 سال پيش استاد حضوری بنده بوديد و ارادت خاصی نسبت به شما و ديگر اساتيد دارم.
خدايی نکرده قصد سنگ اندازی يا اختلال رو نداشتم .

فقط ناراحت می شم که بعضی از دوستان فقط سمت خودشون رو می بينن دريغ از اینکه پشت پرده 1 ایل آدم نشسته اند . پس سعی کنيد نظرات به نفع هر 2 طرف باشه .

همچنين کاملاً مختاريد تا کلمه آخر رو ويرايش کنيد .

در ضمن من پيشنهاد ديگری دارم می تونيد 1 تاپيک بزنيد نام :
نظرسنجی و راهکارهايی برای بهتر انجام شدن مسابقه برای شرکت کنندگان .
بعد از توی این بهترين هارو برداريد .

اینجوری هم ما راضی هم شما راضی .

با تشکّر محمد
mohammad_forex آفلاين است
3 تشکر کننده از mohammad_forex: