نمايش پست تنها
قديمي April 13th, 2011, 17:40   #214
Moji_profit
Senior Member

Moji_profit's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: یزد
تشکر از ايشان: 413 بار در 153 پست
Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Moji_profit ارسال پيغام بوسیله AIM به Moji_profit ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Moji_profit
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله matlabdoni نمايش نوشته ها
سلام
دوستان من يك لپ تاپ مي خوام بخرم...برام اندازه صفحه نمايش مهمه يعني دوست دارم اندازه صفحه نمايشش بزرگ باشد (مثل مانيتورهاي كاتدي) و اينكه از لحاظ گرافيكي هم به نسبت بالا باشد(براي كارهاي فتوشاپي,تدوين فيلم) , رمش 2 گيگم باشه كافيه...
و مي خوام ديگه به جاي pc از لپ تاپ استفاده كنم ... راستي قيمتشم مناسب باشه.
با وجود اينكه من دو تا كامپيوتر pc دارم و ديگه حس و حال كاركردم باحاشونو ندارم و مي خوام از لپ تاپ استفاده كنم. اينم بگم كه از مدل دل خيلي خوشم مياد چون همه ايرانيا از اين مدل استفاده مي كنند.
شما چه مدلي را پيشنهاد مي كنيد؟لينك سايتم داريد؟
دوستان اگه كساني كه مال اصفهانند آدرس مغازه اي كه لپ تاپ هاي دست دومم(البته كيفيت خوب) مي فروشند ارسال كنند يا پيغام خصوصص بدهند؟ممنون
سلام

دوست عزیز دل نخر که پشیمون میشی. من با خودم عهد بستم هر کس اسم از برندDELL برد بگم نخره و بهت بگم که تو دردسر میوفتی (چون افتادم میگم). میتونی بری و جاهایی که مدل هایی مانند XPS 1340 .1640 و ... را فروختن بپرسی راهنمائی میکنن . در کل دل نخر هر چی خواستی بخر.

پیشنهاد من MSI از نظر قیمت البته SONY جای خودشو داره.

با تشکر