نمايش پست تنها
قديمي May 26th, 2010, 16:41   #126
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
سلام

آقا Reza يك سوال دارم ...

چرا اون زماني كه يك عده از كاربران، وحشيانه علي اسفندياري (Alijaan) رو مورد حمله قرار دادند و ما هوار زديم كه نگذاريد شخصيت حقيقي ايشون تخريب بشه، شما به فكر زدن اين تاپيك نبوديد؟

بايد به ياد داشته باشيد كه همون زمان كلي فرياد زدم و زدند كه خاطيان رو محدود كنيد كه 4 روز ديگه حتي به مديران و حتي خودتون هم تهمت و ... ميبندند. ميبينيد گذر زمان چه ها نميكنه....

من كه به خوبي يادمه و فكر كنم نوشته ها تو تالار مديران هم موجود هست...

حتماً بايد منافع خودتون به خطر بيافته و به فكر اينگونه تاپيك ها باشيد؟

من البته چند وقت پيش يك تذكر به آقا كسري دادم كه كارهايي كه انجام ميدن خيلي از كاربرها رو دچار دوگانگي در مورد هدفمند بودن مديريت سايت ميكنه و الان ايشون مجبوره كه احتمالاً با همفكري شما، در يك تاپيك قفل شده و يك طرفه، از خودش و مدير سايت و سياست هاي سايت دفاع كنه. ( ياد راديو تلويزيون خودمون افتادم )

آينده نگري و هوش و ذكاوت نعمت زيبايي هست كه خداوند به انسان ها عطا كرده و متاسفانه نوع مديريت سايت سرمايه با در آغوش كشيدن سياست سكوت در مقابل مسائل و ترس از به خطر افتادن منافع و تعداد بازديد كننده، آبروي اشخاص را دستمايه خودش قرار ميده.

اميدوارم كه علي اسفندياري من يكي رو ببخشه كه در اون زمان زورم نرسيد كه به خوبي ازش دفاع كنم ...

موفق باشيد
سلام حامد جان .
در جواب گزارشی که فرستاده بودید ایمیلی خدمتتان ارسال کرده بودم که متاسفانه بی جواب گذاشتید. مطمئنا با آگاهی از موضوعات ، قضاوت بهتری می توانستید داشته باشید .

فقط در مورد
نقل قول:
ايشون مجبوره كه احتمالاً با همفكري شما، در يك تاپيك قفل شده و يك طرفه، از خودش و مدير سايت و سياست هاي سايت دفاع كنه.
فکر میکنم بعد از چندین روز هجوم ناجوانمردانه و تهمتهایی که در فرومها و وبلاگها از سایتهای فارکسی تا سایتهای غیر مرتبط مثل پرشین تولز و در نهایت تهمت هک کردن فروم به وسیله مدیران سایت سرمایه ، حق داشتم چند خط برای روشن شدن مسایل بنویسم . مطمئنا اگر امیدی بود که جو بدون تشنج پیش برود تاپیک هم قفل نشده بود و نیازی به دفاع امثال من هم نداشت .
با تشکر .