نمايش پست تنها
قديمي April 14th, 2011, 16:36   #132
AR.dadkhah
Member

AR.dadkhah's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2010
تشکر از ايشان: 418 بار در 107 پست
AR.dadkhah (سطح 1)AR.dadkhah (سطح 1)
0

در هر حال ممنونم از شما اقا Erfan-FX که در بحث شرکت کردید

اما من کلا چه در قارکس و چه در هر جای دیگری خیلی از اصول تکنیکی رو به صورت ساده اون اجرا میکنم و از فرمول های پیچیده و تئوریک انها صرف نظر میکنم .

تازه اگر میبینید این یکی دو تا اندیکاتور رو هم در این چارتها میبینید به خاطر این هست که کمی تحلیل هام شبیه به تحلیلهای بورسی مختص این بورس باشه وگرنه توی قارکس اعتقاد دارم که اگر هر اندیکاتوری روی چارت هر کی دیدید بدونید که هنوز از زیر خلوار ها ضرر و بدهی ناشی از قارکس بیرون نیومده و همچنان به قول خودشون در حال تجربه و کسب علم هستن که البته باید این مقطع رو بگذرونه تا بتونه ادعا کنه با تجربه هست و مراحل رو طی کرده

اما اگر در چارت یه با تجربه دیدید که اندیکاتوری وجود نداره بدونید داره پول پارو میکنه توی این بازار و درک واقعی و درستی از بازار پیدا کرده

در این بازار اصول کلی الیوت و ترسیم درست چند تا خط رو نمودار و مدیریت سرمایه و ریسک عامل موفقیت هست

البته این جمله ساده بالا رو زمانی میتونید اجرایی کنید که یه تجربه 5 ساله و پر از زحمت و اتفاقات ناگوار و هزینه از روح و جان و آبرو و اعتبار پشتش باشه .

در هر حال باز هم تشکر از هشدار صادقانه شما ضمن انکه بنده فعلا فعالیتی در بورس ندارم و اگر هم یه روزی بخوام فعالیت کنم دیدگاهم همینها خواهد بود و البته تجربه افراد فعال در این بازار رو هم لحاظ خواهم کرد

ناگفته نماند چند باری با همین تکنیکها چند پیشنهاد در بورس به درخواست دوستان و نزدیکانی که میدونن دستی در کار دارم داده بودم که اتفاقا همگی درست از اب درامد .

و در پایان جملات قرمز رنگ را به دستور شما دوباره خوندم و تغییری در نظریاتم پیش نیامد و مطمئن شدم که اعتقادات خودم بوده و نه احساساتی شده باشم و باز تا کید میکنم که الیوت رو به شکل ساده اون موفقتر میشه به کار برد تا اون همه عدد و رقم و فرمول عجیب و غریب .
تمام ابزار من چشمانم و محو و شریک و رفیق شدن با چارت هست . تا جایی که احساسم بهم میگه کی وارد بشم و کی خارج .

با تشکر مجدد

[SIGPIC][/SIGPIC]
AR.dadkhah آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از AR.dadkhah: