نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2008, 01:23   #75
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

وحید جان سلام داداش
داستان گاو 9 من شیر رو شنیدی؟
بعنوان یک دوست میترسم مصداق حال تو شود.

آخه مومن
این همه تاپیک قشنگ زدی،

هفته نامه سرمایه که برای اون ، آقا رضا(مدیر سایت) یک بلوک مستقل در صفحه اول ایجاد کرد تا همه از این کار قشنگت استفاده کنند.کاری که برای هیچکدوم از مدیرانش انجام نداد.

دانشکده سرمایه و فایلهای پاورپوینت و فیلم ، که دیگه بینظیر بودند.

عالی داشتی میرفتی جلو.

من اصلاً این اعتقاد رو ندارم که تو بخاطر اعتبار قرمز اینقدر رنجیدی.میدونم مسائل بزرگتر از این حرفاست.
ببین همین چند روز پیش تولد بهزاد اقبالی بود.من تولد بهزاد رو تبریک گفتم، یکی بهم اعتبار منفی داد!!!!

همونجا فهمیدم بهزاد اقبالی دوست داشتنی هم دشمن(یا بهتر بگویم بدخواه) دارد!

البته در یکسری موارد بهت حق میدم:

1- بحث همیار برتر چی شد!!؟؟ تا اونجا که یادمه شما 2 بار همیار برتر شدی.
2- خودم شاهد بودم که PDF های شما را بعضی ها به نام خودشان بازارائه میکردند که واقعاً حال خودم گرفته شده بود.(که این وظیفه مدیر انجمن یا تالار (نه مدیر سایت) بود که به این اشخاص فرصت طلب ، حداقل تذکر دهند)

یکسری از مسائل هم از شانس بدت بود:
1- سیستم اعتبار دهی در زمانی که فعالیت مثال زدنی در سایت داشتی، هنوز جا نیافتاده بود.
2- بحث انتخاب کاربر برتر هر ماه در دو ماه اخیر شکل گرفت که طبعاً افرادی مثل تو که قبلاً تلاشهای زیادی را متقبل شده بودند، نتوانستند جز 2 نفر اول شوند.

در هر صورت بیا و آقایی کن و تو این ماه عزیز ، کسانی را که باعث رنجش شما شدند، حلال کن و بیخیال شو. کاری که خودم برای یکی از همین اعضاء سایت انجام دادم(که به ناحق مرا پست و فرومایه خواند و همه هم دیدند).

وحید جان سایت تشنه مطالب قشنگت هست. یا علی بگو شروع کن.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول