نمايش پست تنها
قديمي September 17th, 2009, 18:06   #1
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
بازی تحت وب همراهی بچه های سرمایه ( travian )

0

به نام اهورا مزدا
قصد دارم یک گروه در این بازی آنلاین ایجاد کنم که بچه های سرمایه توش حضور داشته باشن و با هم یک اتحاد قدرتمند بسازیم این بازی واقعا جذاب هست و قبلا هم بازیهای مشابهی در فرووم معرفی شده بود که مورد استقبال دوستان قرار گرفته بود برای همین من و جناب کسری دوست داشتیم با ایجاد تاپیک این بازی رو گسترش بدیم و از طرفی هم کمی به امپراتوری های ظالم گوش مالی بدیم این طرح شاید کمی طول بکشه چون برای ایجاد اتحاد باید کار گروهی مناسبی شروع بشه اول از همه باید سر گروه یک سفارت شماره سه ایجاد کنه که بتونی یک اتحاد جدید ایجاد کنه برای اینکه این کار صورت بگیره هر دوستی که میخواد ثبت نام کنه از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام کنه تا رتبه من بالا بره و بتونم یک اکانت پلاس ردیف کنم و کار رو شروع کنیم این بازی با تمام بازیهای پیچیده وب که نیازمند بلد بودن انگلیسی هست راحتتره و به زبان فارسی ترجمه شده که به راحتی یاد میگیریم در ادامه اینکه دوستان وقتی از طریق این لینک ثبت نام کردن حتما از سرور چهار ثبت نام کنن چون بعدا که اتحاد ایجاد کردیم بتونیم رابطه داشته باشیم تا اونجا که من فهمیدم هر سرور برای خودش اعضای جداگانه داره در ادامه آموزش بازی رو خواهم گذاشت که دوستان بتونن به راحتی بازی کنن البته من خودم هم زیاد تجربه ندارم و دو سه روزی هست که با این بازی آشنا شدم اینم لینک ثبت نام در ضمن من خودم نژاد گولها رو انتخاب کردم چون دفاعشون بهتره
http://www.travian.ir/?uc=ir4_48498