نمايش پست تنها
قديمي August 28th, 2009, 19:55   #9
rezaesmailiazad
Member

rezaesmailiazad's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: تهران - یوسف آباد
تشکر از ايشان: 158 بار در 65 پست
rezaesmailiazad (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rezaesmailiazad
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها
منم با امير بابك موافقم... لپ تاپ فقط دل...

ولي ظاهرا شما مي خواين نوك بوك بگيرين نه لپ تاپ.

----------------------------

لپ تاپ هاي سوني مدل وايو كه از اين كارتهاي گرافيك استفاده كردن ، بخاطر توليد حرارت زياد دچار آسيب مي شوند.
صفحه نمايش خالي يا تصوير دوبليكيت و يا هر اشكال ديگري در تصوير از جمله اشكالات ذكر شده مي باشد
  • GeForce 8400M G
  • GeForce 8400M GS
  • GeForce 8400M GT
  • GeForce 8600M GS
  • GeForce 8600M GT
  • GeForce 8700M GT
  • GeForce 8300 GS
  • GeForce 8400 GS
  • GeForce 8500 GT
  • GeForce 8600 GS
  • GeForce 8600 GT
  • GeForce 8600 GTS
اين كارت ها در لپ تاپ هاي وايو مدل
VGN-AR1xx, VGN-AR2xx, VGN-AR3xx, VGN-FZ1xx, VGN-FZ2xx, VGN-FZ3xx, VGN-FZ4xx, VGC-LT1xx and VGC-LT2xx
استفاده شده كه كمپاني سوني علاوه بر 12 ماه گارانتي اصلي... 36 ماه گارانتي هم بخاطر كارت گرافيك به آن افزوده.

از اونجايي كه توي يه كشور گل و بلبل داريم زندگي مي كنيم بهتره از اين مدل ها دوري كني.

فعلا سراغ سوني سري TZ هم نرو.

http://esupport.sony.com/US/perl/new...&template_id=1
سلام

در مورد دل باید بگم که من فکر می کنم شما پول برند رو میدین و امکاناتی که مد نظرتون هست رو نمیده
در مورد سونی
لپ تاپ های سونی فقط 0.4 از بازار کامپیوتر رو در اختیار دارن و این مدل هایی که تو ایران هستن اکثرا refer هستند یعنی اینکه مشکل داشتند به کارخوخونه برگشت داده شده اند اونجا درست شدند و به بازار کشورهای جهان سوم سرازیر شدن اگه هم بخوای که خوب رو بگیری باید بالای 2 میلیون هزینه کرد که با این قیمت یه خورده بیشتر میشه APPLE MACPRO گرفت که واقعا رویایی هست

در مورد سونی مدلی که من کار کردم البته از ایران نگرفته بودم و بارم آورده بودن FW200 هست که خیلی خوب کار میکنه فکر می کنم قیمتش حدود 1.600.000 تومان باشه با گارانتی ایران رهجو که نمایندگی اصلی سونی در ایران هست .
rezaesmailiazad آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از rezaesmailiazad: