نمايش پست تنها
قديمي August 28th, 2010, 11:15   #1687
mommed
Senior Member

mommed's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 821 بار در 179 پست
mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)mommed (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ali_mali نمايش نوشته ها
سلام

والا ما اون اول اومده بوديم يكي جواب پست مارو ميداد كه سطح تشكرش هم 11 بود
و كلا 100 تا پست داشت خوب ماهم مي گفتيم چقدر اين بابا خفن انگيز ناكه كه با 100 پست سطح 11 هستش
ولي ميديدي تمام تشكراتش رو توي فروم عمومي در مورد عكس و مطالب متفرقه دريافت كرده
سلام

بنده حدود دو ماه قبل تازه متوجه شدم این سبز ها چیه ظاهرا بنده هم لول بالا هستم تازه خوش تیپ هم هستم تعداد پستمم کمه ولی رک بگم هنوز شاید الفبای فارکس رو هم تکمیل نمیدونم شکسته نفسی هم نمیکنم چون دارم چپ و راست حساب به باد میدم .

پس اعتبار دلیل این نیست که طرف رفرنس فارکسه شما پست های چند سال قبل رو مطالعه کن افرادی هستند که الان پست نمیدن و زیر اواتارشون یک نقطه سبز تیره هستش وقتی پستهاشون رو میخونی میبینی تو یک پست مطالبی رو تجزیه تحلیل کردن که شاید الان یک تاپیک مجزا با چند صد پست با اون یک پست برابری نمیکنه اونم چند سال پیش .

بنابراین تنها راه شناخت افراد مطالعه پستهاست و تجربه شخصی خواننده در شناسائی سره از ناسره گرچه کتمان نمیکنم کسی که اعتبار میگیره حداقل اینکه دری وری نمینویسه یا صاحب نقطه نظری است حتی اگه غلط باشه یا شخصیت محبوبی داره و یا با تجربه است ولی دلیلی به اینکه رفرنس باشه نیست.

غرض بنده از این پست البته سئوال زیر است:

چرا 11 سطح و نه بیشتر ؟

ارادتمند
محمد