نمايش پست تنها
قديمي July 7th, 2010, 14:10   #46
hesam.124
Senior Member

hesam.124's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2009
محل سكونت: مهم اینه که خوابیم
تشکر از ايشان: 1,898 بار در 364 پست
hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)hesam.124 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hesam.124
-2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahhab نمايش نوشته ها
يه مثال بهتر هم مي تونم بزنم،
داستان ليلاج رو نگاه كنين، اون هر عددي كه مي خواست رو مياورد، از ديد بقيه اون داشته قمار بازي مي كرده ولي از ديد خودش چي؟ شايد تو دلش به خودش مي گفته "الان موقش نيست، الان موقش نيست، الان هم موقش نيست، حالا موقشه!!!!!" و چهار تا طاس مي نداخته و طرف رو ناك اوت مي كرده. يعني مي دونسته كه از قبل قراره چه كار كنه، يعني موقع مناسب رو پيدا مي كرده و يك دفعه طرف رو
نمي دونم تونستم منظورم رو برسونم يا نه.
فکر کنم منظورتون اینه که طرف رو شانس این کار رو نمی کرده مطمئن با یه ترفند یا شناخت از آلت قمارش اینکارو می کرده. اتفاقاً بحث هم همینه.
ببین مثلاً یه جایی مثل کازینو نمی آد رو شانس یه جایی رو باز کنه- کلی پرسنل بگیره- هزینه آب و برق و .... هم بده تا پولی گیرش بیاد .
اون مطمئناً یه مکان کاملاً سود ده رو باز کرده.

حالا داستان فارکس - بازنده و برنده اش هم با توجه به این مثال ها داره یه پیغام رسایی رو اعلام می کنه.
« فکر نکنید واسه پول پخش کردن از جیبم میون شما ها هستم»
چند وقت پیش تو تاپیک آلپاری یه بحثی رو مطرح کردم که به شدت به چالش کشیده شد. و همه گفتن نه- بگو آلپاری علیه السلام- حالا بماند....

یا مثال بهتر اینکه آنها طرف مقابلشون رو در یک دالان هزار تو رها می کنند که احتمال نجاتش 5% و احتمال گمشدنش 95% است. دیگه بستگی به هوش طرف داره. و این خود به خود جیب آنها را پر پول خواهد کرد.
درست گرفتم منظورتونو جناب وهاب و پیام عزیز...

آخرین ويرايش توسط hesam.124 در July 7th, 2010 و ساعت 14:14
hesam.124 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از hesam.124: