موضوع: ADSL مخابرات
نمايش پست تنها
قديمي March 4th, 2010, 12:03   #51
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sasandan نمايش نوشته ها
برا خطهایی که pcm هستن چه کار میشه کرد برا adsl???
بابا فارسی بگو. PCM چیه ؟
یکم توضیح بده لطفا

منظور شما همون خطوط ماهواره ایه ؟
آخه اینجا یه تلفنهای ماهواره ای ADSL نمیدن.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله javadbohlul نمايش نوشته ها
سلام به کلیه دوستان

adsl وقتی میگین نمی دونین چقدر دلم کباب میشه
آخه مخابرات اینجا و کلیه شرکتهای خدمات اینترنت به شبکه های جدید ( فیبر نوری ) توی شهر ما adsl نمی دن
هنوز بعد از گذشت 8 ماه اتصال شبکه مخابراتی محله مون به فیبر نوری هنوز نتونستن تجهیزات این اینترنت پرسرعت رو نصب کنن
حالا بدونید چرا وقتی میگین adsl چقدر دل من کباب میشه

نمی دونین چقدر دلم برای سیم مسی خط تلفنمون تنگ شده

ببین باید خودت هی پیگیری کنی.

با هم محلیات باید هر روز برین پیگیری کنید. منظورم از پیگیری واقعا پی گیریه. گیر بدید. هم به ISP هم به مخابرات.

شما اگر خودتون دنبالش نباشید، اونها شاید تا 16 ماه دیگه هم به فکرش نباشن که برای شما تجهیزات بیارن.

آخه اینجا که آم..کا نیست که بزور به همه مردم اینترنت پر سرعت بدن. اینجا اگر خودت ندوی دنبالش و آنها ندونند که کسی هست که داره بخاطر همچین چیزی بال بال میزنه، از این جور خرجهای سنگین اجتناب میکنند. خوب این تجهیزات هم به هر حال براشون کلی خرج داره.

من هم واسه ADSL گرفتن 1 ماه دویدم.
آخه مخابرات هنوز رو پیش شماره ما تجهیزات نگذاشته بود. و به این زودیها هم نمیگذاشت.
هی رفتم گیر دادم به ISP . گفتم کدوم قسمت مخابرات باید برم؟ . ISP هم میگفت خودمون پیگیری میکنیم ( و نمیکردند )
گفتم اگر من با بیل و کلنگ برم 4 تا شیشه مخابرات و بیارم پایین، شما میای کارمو راه بندازی!!؟؟
البته من شوخی کردم اما مثل اینکه اونها جدی گرفتند. 3 4 روز بعدش خطمون وصل شد.

البته این کارها و پیگیریهای شما اونها رو وادار به انجام کاری نمیکنه. اما مطمئن باشید خیلی جلو میوفتید.

موفق باشید