نمايش پست تنها
قديمي November 12th, 2008, 15:19   #10
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله khorasani2 نمايش نوشته ها
دوست عزيز در بورس يا در فاركس دو راه تريد داريم يكي تكنيكي و ديگري بنيادي .. بنيادي در ايران يعني كشك و كشك بتمام معني يعني الان مي گه سود ما فلان قدر است فردا صبح مدير عاملش مي گه نه اينقدر نيست اگر بخواهي برايت اين نمونه ها را كه يك مورد نيست مطرح كنم اما چون مي دانم خودت هم بورسي هستي دليل ديگري نمي بينم زياد وارد جزييات شويم
مورد بعدي كه فكر مي كنم با جو سايت همخواني مناسب تر ي دارد اين است كه بي اييم بحث تكنيكال را دنبال كنيم و دانش اين مورد در اكثر بچه هاي سرمايه به خوبي ديده مي شود و هر كسي به اين سايت سر مي زند حداقل از اصول اوليه دانش تكنيكال در حد تئوري بر خوردار مي باشد اما عرض كردم ما ديتا نداريم كه تحليل كنيم ما مشكل افزايش سرمايه داريم كه اعمال ان كار راحتي نيست من امروز متاتريدرم را هر زماني باز كنم ديتا دارم اما در بورس ديتا نداريم
حال شما چه به نحوه مي خواهيد تحليل كنيد بنيادي كه راه حل داريد بفرماييد و اگر منظورتان چهار تا روزنامه مثل دنياي اقتصاد و ايران تحليل و سايتهاي ديگر ياست كه معما حل شده را براي مردم تفسير مي كنند بازم سر كاريم وقتي صف خريد مي شود همه مي گند خوب است وقتي صف فروش مي شود همه مي گند بد است و اين نيازي به خوندن ندارد
حال بايد روي تكنيكال صحبت كنيم كه زبان مشترك اين سايت است و براي اكثرا دوستان قابل فهمتر است پس بايد ديتا تهيه كنيم منتظر راه حل شما هستم
من ديتاي سه سال اخر بورس را هم مي توانم به صورت موردي براي هر سهمي كه لازم داريد در اينجا بگذارم اما در ادونس فقط بايد استفاده كنيد
يكي از مشكلات بورس ما عدم همخواني ديتاي بورس ما با نرم افزارها هست مثلا در ايران ما چون تعطيلات بسيار داريم كندل هاي هفتگي و ماهيانه اكثرا شكلشان غلط هست باز مجبوريم برويم ماهي 25 تومن بپردازيم و خوب حالا ماهي چند تومان در بورس بدست مي اوريم ؟
در مورد دیتا فکر می کنم هر روز می شود تهیه کرد و کندلهای روزانه را در نرم افزار های آمی بروکر و متا استوک رسم نمود . در مورد این قضیه که مشکلی وجود ندارد . وقتی بورس سر ظهر بسته شد . دیتا ها رو می گیریم و تا فردا وقت داریم تخلیل کنیم .
اگر منظورتون چیز دیگه ایه و من بد متوجه شدم بفرمائید
پ.ن : من تا شب نیستم .

آخرین ويرايش توسط وحید درزی در November 12th, 2008 و ساعت 15:33 دليل: پ.ن
وحید درزی آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از وحید درزی: