نمايش پست تنها
قديمي August 22nd, 2010, 00:41   #94
FARIDIRANIAN
Member

FARIDIRANIAN's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 202 بار در 77 پست
FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FARIDIRANIAN
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahhab نمايش نوشته ها
درود بر شما.
با جمله اي كه قرمز كردم مخالف هستم،
چون اون افراد خاص هم روزي بين همين افراد عام بودن و با تلاش و پشتكار خود را به دسته 10% رساندن.
همه چيز به خود انسان بستگي داره، تلاش و پشتكار و صبر و اميد، چيز خاصي نيست، تقريبا همه افراد ابزار يكساني دارند و يا بهتر هست اين طور بگيم كه تقريبا تمام ابزارها در دسترس همه هست ولي عده اي كه پشتكار دارند و تلاش بيشتري مي كنن از اون همه ابزار، مقدار مورد نياز رو بر مي دارن و به بهترين شكل استفاده مي كنن و موفق تر هستند.
موفق باشيد.

پ.ن: از دوستان معذرت مي خوام چون فكر مي كنم بحث در مورد اين مورد در اين تاپيك صلاح نبود.
خوب بگذاريد من با اين جمله ي شما كاملا موافقت كنم ، منظور من از افراد خاص دقيقن همين افراد هستند
بگذاريد شفاف تر بگويم
من به نظريه حق انتخاب اعتقاد دارم
بر اين اساس كسي نابغه مادرزاد نيست بلكه خود را نابغه مي كند
بعبارت دقيقتر پتانسيل نابغه بودن و خاص بودن در همه ي انسان ها وجود دارد فقط بايد با مواردي كه شما هم فرموديد انها را بالفعل كرد
اين نكته هم ضروري است كه كسي كه در فاركس و يا در هر زمينه اي ديگر شكست مي خورد ممكن است در زمينه اي ديگر جزو افراد خاص گردد پس حتي زمينه موفقيت هم انتخابي است و به روحيه و شخصيت بستگي دارد