موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 7th, 2008, 16:44   #51
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب St Chart Trader

شما نمی توانید نظر دیگران را نسبت به عقایدشان عوض کنید یا نظر خودتان را به بقیه تحمیل کنید، شما اگر می توانید خودتان را عوض کنید، خودتان از نرم افزارهای اصل استفاده کنید، چون ما نه پولش رو داریم نه توانائی این کار رو داریم و نه اینکه دلمون می خواد که اینکار رو بکنیم، توی این کشور اینقدر از اخلاق و مذهب و نون حلال شب تا صبح، صبح تا شب توی مدرسه و تلویزیون و رادیو و روزنامه و خیابون هر جا که فکرش رو بکنید حرف زدند و می زنند و خواهند زد که دیگه من یکی از هرچی نون حلال (البته به این طریق که شما می فرمائید) بدم اومده، اینهمه گفتند حلال حلال اگه می شد حتماً خود آقایان و خود شما این کار رو می کردید حتماً نمی شه که نمی کنید و نمی کنند.
شما خودتون اگر دوتا فیلم آمریکایی هم ببینید ملاحظه می فرمائید که توی خود آمریکا هم چنین کاری رو می کنند، اسم اینکار شاید اونجا نون حرام خوردن باشه ولی اینجا نیست اینجا استفاده از خیلی چیزهایی که به ما گفتند حرامه، حلاله از حلالی تا حالا به ما گفتند حلال تره، ثواب هم داره.
ما اینجا اینقدر تحریم ها و محدودیتهای گوناگون داریم که دیگه اصلاً نه حال و نه حوصله این رو داریم که ببینیم نرم افزار کامپیوترمون اصل یا اصل نیست.
این تاپیک کاملاً بی جهت ایجاد شده.

حضرت علی فرمودند که اگر از گرسنگی درحال مردن هستید می توانید گوشت برادر مردتان را هم بخورید تا از گرسنگی نمی رید و زنده بمانید.

من که اینجا نه مرده می بینم و نه اینکه گرسنه هستم، ولی فقر محصولات نرم افزاری که دارم، پس استفاده از انواع نرم افزارهای قفل شکسته حلاله و خیلی از چیزهای دیگه که دوستان و خود شما بهتر از من می دانید و می دانند.