نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 18:15   #1614
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
من موافق تاپیک جناب اقبالی بودم و به نظرم سیاسی نبود چون قصد داشتند بصورت علمی کار کنند.

به فرض اینکه بخاطر هواداری از کاندیدای خاصی هم باشد تا جاییکه بحث علمی است کار عالی خواهد بود.ما چه کار داریم که انگیزه فردی از کاری چیست؟

نتایج اعمالش مهم است که نشان می داد فردی در حاکمیت به این وقاحت دروغ می گوید.

پس فردا شاید همین نقد بر کروبی یا هر کس دیگری باشد و جناب اقبالی مجددا آمار را نقد کنند چه اشکالی دارد؟

من فکر می کنم هر چه افراد بیشتر عقایدشان را بروز دهند و بحث کنند حرکت بسوی جلو سریع تر می شود.

اما بهایی دارد: نقد و حتی توهین افرادی که مخالف عقیده فرد هستند.باید از توهین ها عبور کرد و به نقد ها پاسخ داد.

اما ایراد دوستان بر این بود که بحث سیاسی است و مطرح کردنش ممنوع.در این مورد اظهار نظر با مدیران سایت است و من نظری ندارم.
جناب وایپر نگاه کنید ما با چند پست در یک نقطه هم داستان شدیم و کاملا این پستتان به حقست و خیلی از دوستان نیز در این داستان با ما مشترکند اما چند پست انحرافی بهانه ایست که بدست عده ای می افتد که تاپیک را از مسیرش خارج کنند؟

از این نوشته لذت بردم و این اشتراک با چند بحث ساده بدست آمد