نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 17:58   #1612
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

نقل قول:
و جناب اقبالی با کلام علم قصد این کار را داشت که دوستان گرچه در صف مخالفت هستند اما ناخودآگاه به جبهه قدرت می پیوندند و این همان بی احترامیست چرا که عقاید ما بیشتر نزدیک به کسیست که خواستار فعالیتست نه آنکه در ستایش قدرت می گوید.درست می گویم؟[
من موافق تاپیک جناب اقبالی بودم و به نظرم سیاسی نبود چون قصد داشتند بصورت علمی کار کنند.

به فرض اینکه بخاطر هواداری از کاندیدای خاصی هم باشد تا جاییکه بحث علمی است کار عالی خواهد بود.ما چه کار داریم که انگیزه فردی از کاری چیست؟

نتایج اعمالش مهم است که نشان می داد فردی در حاکمیت به این وقاحت دروغ می گوید.

پس فردا شاید همین نقد بر کروبی یا هر کس دیگری باشد و جناب اقبالی مجددا آمار را نقد کنند چه اشکالی دارد؟

من فکر می کنم هر چه افراد بیشتر عقایدشان را بروز دهند و بحث کنند حرکت بسوی جلو سریع تر می شود.

اما بهایی دارد: نقد و حتی توهین افرادی که مخالف عقیده فرد هستند.باید از توهین ها عبور کرد و به نقد ها پاسخ داد.

اما ایراد دوستان بر این بود که بحث سیاسی است و مطرح کردنش ممنوع.در این مورد اظهار نظر با مدیران سایت است و من نظری ندارم.

آخرین ويرايش توسط viper در June 10th, 2009 و ساعت 18:02
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از viper: