نمايش پست تنها
قديمي September 2nd, 2010, 12:45   #107
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m.rezaee نمايش نوشته ها
این عکسو ببینید
من رو این ارز یعنی دلار فرانک بای داشتم بنا به دلایلی که اونموقع بای بود و بعد سل تایید شد دقیقا موقع خبر بود اینتر من قطع شد خدا رو شاهد میگیرم هر وقت کانکت میشدم میدیدم این ارز ریزش کرده منم فقط سل میکردم چند تا رو بستم دو تا واسه هج موند
حالا اینکه مسنجر باز نمیشه یا جیمیل یاهو بالا نمیاد بماند میدونید این قطع شدنها چقدر رو روان تاثیر میذاره اونم موقع خبر یه دفعه سرور متا قطع میشه یه دفعه اینتر نت قطع میشه وقتی هم که اینتر نت کانکت میشه چارتو میبین انگار باهاش غریبه هستی
نمیدونم والا به کی بگم چجوری بگم خوبه مسولین تمام جوانبو در نظر بگیرن یاد اون عکسی افتادم که مدیر تویوتا خم شده بود و از مردم عذر خواهی کرد بابت قصور تو کار کارمنداش حالا ما نمیخوایم خم شن اما..........

ویرایش
من کاری به مسائل سیاسی ندارم اینکه به خاطر مناسبتها یا روزای خاصی مجبورن به خاطر مسائل امنیتی فکرایی بکنن باید اینطور باشه و فکر کنم همه جا این مسائل رو در نظر میگیرن حالا هر جایی با شرایط خودش
من منظورم روزای عادی هست و روزهایی غیر از مناسبتها
سلام
به دلیل رسیدن به سال روز قدس این مشکلات تا 48 ساعت آینده به چشم خواهند خورد . شما هم نخواهید مجبورتان میکنند که بخواهید