نمايش پست تنها
قديمي May 13th, 2009, 13:01   #1142
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

سلام دوستان من هم به عنوان یک عضو پیشنهادی دارم

ما می توانیم تا انتخابات ریاست جمهوری صبر کنیم و مطالب مذکور را فقط از سایت ها و منابعی که خیلی مشخص و رسمی هستند نقل کنیم و احیانا برای خروج از این قوانین همچنان تیغ برنده سانسور حضور پررنگ خود را حفظ نماید اما با مشخص شدن نتیجه انتخابات یا دکتر!احمدی نژاد رای می اورد یا دیگری

1-چنانچه آقای احمدی نژاد رای آورد کاملا آن موضوعات سیاسی حذف گردد و سایر آموزش های فارکس هم با احتیاط بیشتری بررسی گردد حتی می توانیم یک نفر را انتخاب کرده و مسئول حذف واژه اصلاحی کنیم و از به کار بدن موج اصلاحی و روند اصلاحی کاملا خودداری کرده و حتی سیستم هایی که بوی وطن پرستی را می دهد و نام وطنی دارد تغییر نام داده یا کاملا نابود گردد از این دست اقدامات در ذهن من زیاد وجود دارد انشاالله بعد از رصد نام جناب دکتر سایر موارد را توضیح خواهم داد

2-اما چنانچه نام دیگری از صندوق بیرون بیاید احتمالا
"دوباره آفتاب رخ زیبای خویش را به ما نشان خواهد داد و در یک بعداز ظهر دلچسب می شود تن به آب زد،می شود ساعت ها با ماهتاب عشق ورزی نمود و از ستاره ها خبر خوش عشق را شنید، می شود آوازی خواند و گرم یار شد، می شود بوسه ای زد بر این دنیا و همچنان امیدوار شد،می شود می شود می شود تا ابد .........................."

و احتمالا همچنان مطالب از این دست حق انتشار خواهند یافت .این نوشته من به شدت آبستن حذف گردیدن است و حق حذف آن بی هیچ اعتراضی در اختیار ناشر......
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از farari: