نمايش پست تنها
قديمي June 12th, 2009, 14:02   #1632
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و دیگر دوستان :
آقا رضا پیشنهادی داشتم :

1.ایجاد چت روم داخلی در تالار سیگنال ها که باعث خواهد شد دوستان سریع تر اقدام به ارسال سیگنال کنند .
مابقی پیشنهادات بعد از سرو سامان گرفتن و به نتیجه رسیدن بحث های اخیر حول حوش قوانین سایت و نوع اجرا آن
با احترام رهجو
با سلام به جناب رهجو

البته نصب یک سیستم chat درون یک تالار اکان پذیر نیست. اما می توان به موازات یک سیستم چت هم روی سایت نصب کرد.

اگر به خاطر داشته باشید چند سال قبل سیستم چت روی سایت نصب شد. اما چندان از آن استقبال نشد. ضمنا ضعف امنیتی این سیستم موجب شد سایت توسط یک هکر عرب مورد حمله قرار گیرد.

لطفا اگر شما و سایر دوستان سایتی (فارسی یا غیر فارسی) سراغ دارید که در کنار vBulletin یک سیستم چت نیز بصورت یکپارچه نصب شده (یعنی کاربران فروم لازم نیست مجددا در سیستم چت ثبت نام کنند و با وردو به سیستم چت، با نام کاربری ثبت شده در فروم وارد چت می شوند)، معرفی کنید تا بررسی کنم.

با تشکر

پ.ن: در این چند روز همه دوستان نظرات خود را در مورد مباحث اخیر مطرح کردند. با اینکه بسیاری از مطالب مطرح شده، ارتباطی با بحث اخیر نداشت، سعی کردم تا حد ممکن پستی را حذف نکنم (بجز چند کلمه توهین آمز یا خطرناک).

خوشبختانه پستهای اخیر این تاپیک به فضایی آرام و دوستانه منتهی شد.
انتخابات نیز امروز در حال برگزاری است و امیدوارم نتیجه به پیروزی قانون گرایی، عقلانیت و آزادی منتهی شود.

لذا از همه دوستان درخواست می کنم از شروع مجدد بحث خودداری کنند تا آرامش به فضای سایت بازگردد و بتوانیم در روزهای آینده انتخاب اعضای تیم تدوین قوانین سایت را آغاز کنیم.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول