نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 23:28   #1624
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آقا البرز پس درودیوار شهر این روزها باید به شما توهین کنند درسته؟ شما نظرتون محترمه ما هم همینطور.ما نظرمون رو تحمیل نکردیم نهایتا یک آواتار و امضا بود .تاپیک جناب اقبالی هم به آن شکل درامد امید که بسته بشه تا خیال دوستان راحت بشه.
فریادهایمان هم گذاشتیم برای کوچه و خیابان .بس کنید لطفا .
بخدا ، به پیر ، به پیغمبر ، به این نور تجلی به این وقت عزیز بجون هرکی که قبولش دارید من بس کردم، شما ول نمی کنید، آقا بهزاد گفت پست نزن گفتم چشم، پیغام خصوصی می دید ول کنم پست نزنم گفتم چشم، پست زدم گفتم غلط کردم پست نمی زنم ، حالا شما ول نمی کنید؟ من چیکار کنم شما دست از سر من وردارید به من گیر ندید؟ شما بحث می کنید، عقیده خودتون رو می گید بعد هم انتظار دارید هیچ کس هیچی نگه، بازهم من کوتاه اومدم گفتم اگر توی پستتون منظورتون من نباشم چیزی نمی گم، شما هرچی دلتون می خواد از نظام و کاندیداهاش طرفداری کنید، من قول می دم تا ابد در مورد این انتخابات هیچی نگم، ولی اگر یک کلمه به من بگید جواب می دم.

حالا این شما و این هم سایت سرمایه، اگر دلتون می خواد بازم بمن گیر بدید.