نمايش پست تنها
قديمي November 14th, 2009, 03:36   #9
timkal
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: Iran
تشکر از ايشان: 217 بار در 85 پست
timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)
0

دوست عزیز من نگفتم نرم افزار اورجینال بخرید و یا نخرید.اینکه گران است یا ارزان نیز موضوعی دیگر است.من میگویم
فریب تبلیغات و تعریفهای غیر واقعی را نخورید.شما چند نرم افزار سورس باز و یا فری ویر را با مشابه پولی ان مقایسه
کرده اید و بدین نتیجه رسیده اید؟این شبیه خرید گوشی های موبایل نسل سوم موجود در بازار و تبلیغاتی که برای فروش
ان میشود است.اگر هدف شما کارامدی و برطرف کردن نیاز شخصی خودتان باشد شاید بیش از 50% امکانات موجود غیر
لازم و فاقد هرگونه کاربردی است.برای مثال یک گوشی 300.000 تومانی حداقل 150.000 از قیمتش مربوط به امکانات
نسل سوم است که هیچ گونه کاربردی در ایران ندارد!جی پی ار اس( gprs) نسل 2.5 است و( Edge )نسل 2.75 نامیده میشود.قبلا نیز در جایی دیگر این موضوع را گفته بودم اما شاید تکرار ان خالی از لطف نباشد.چند سال قبل بر روی پروژه -ای جالب و در نوع خود بینظیر سرمایه گذاری نسبتا بالایی انجام دادم و در حدود ده کارشناس کامپیوتر را استخدام کردم
باری پروژه خیلی زودتر از انچه برنامه ریزی کرده بوذیم تمام شد و محصول را به بازار ارایه کردیم.متاسفانه سه روز بعد
بیشتر سایتهای ایرانی این نرم افزار را برای دانلود گذاشته بودند!البته از بهترین سیستم ضد ک.ر.ک که نسبت به
بودجه کار و قیمت فروش بود استفاده کرده بودیم.حتم دارم که نتیجه را حدس میزنید و نیاز به گفتن ندارد.خوب من شاید
ضرر خود را بتوانم جبران کنم اما ان ده متخصص جوانی که شب و روز کار کرده و کاری چنین ناب و زیبا بوجود اورده بودند چی؟بعد هم شاکی از این که کشور ما پیشرفت نمیکند و چنین وچنان است.قضاوت مال شما است و قبلا نیز گفتم و
تاکید کردم که فقط و فقط عقیده شخصی منست.اگر روده درازی شد ببخشید که دلم از این ماجرا پر بود!
timkal آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از timkal: