نمايش پست تنها
قديمي January 20th, 2009, 04:12   #205
arman1548
Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 127 بار در 49 پست
arman1548 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidde نمايش نوشته ها
سلام دويت من
اخه بعضي از روشها نميشه واسش تيك و استاپ گذاشت
بايد ببيني كي سيگنال خروج داري
اسكالپ هم كه ديگه تكليفش روشنه
سلام دوست عزیز،

به علت سرعت پائین اینترنت روی اسکالپ خیلی نمیشه حساب کرد . من خودمم از استاپ استفاده نمیکنم ولی گاهی از باقی مونده سرمایه خودم در جهت مخالف برای نگه داشتن حد ضرر و گاهی هم روی جفت ارز دیگری که
حس میکنم تحرک خوبی داره معامله میکنم اما متاسفانه توی این مسابقه نمیشه در جهت مخالف هیچ پوزیشنی بگیری و از طرفی هم برای اینکه سود قابل توجهی کنی که از بقیه عقب نیافتی بیخیال مدیریت سرمایه هم باید بشی من خودم روز 5 شنبه یک پوزیشن باز کردم و تا نزدیکی تیک پروفیت رفت اما برگشت و چنان دچار ضرری شدم که نه تونستم ببندمش و نه اینکه اوردر دیگه ای بزارم و مجبور شدم که تا همین امروز عصر صبر کنم.من قبلا از جفت ارز ین/پوند بالای 100 پیپ سود میگرفتم اما راستشو بخوای از بس رفتم سراغ گفته های دیگران دیگه پاک حسابی قاطی کردم و در بهترین شرایط از این جفت ارز فقط تونستم 40 پوینت بگیرم که در بقیه موارد حتی کمتر بود.به نظر من
هیچ کس نمیتونه مثل خود آدم به خودش کمک کنه البته خوندن مطالب و تجربه های دیگران میتونه یک دید کلی به آدم بده ولی فقط خود ما هستیم که میتونیم به موفقیتمون کمک کنیم مخصوصا از لحاظ روانی و کنترل احساسات درونی.اصلا نمیدونم چه اصراری هستش که تا یک پیپی تیک پروفیت میره و برمیگرده جل الخالق.
arman1548 آفلاين است
2 تشکر کننده از arman1548: