نمايش پست تنها
قديمي August 10th, 2010, 19:03   #1673
wavetrader59
Member

تاريخ عضويت: Jul 2010
تشکر از ايشان: 170 بار در 72 پست
wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HERCOOL نمايش نوشته ها
دوستان
اگر میبینید شخصی به نام ایدین میاد و همچین تاپیکی میزنه باید دید در مسیر کاری چه اهدافی را دنبال میکنه

به طور مثال ایشون اطلاعات روزانه رو اپدیت میکنه و به صرف اطلاع رسانی کار میکنه(تبلیغ مستقیم نمیکنه)
حالا اگر غیر مستقیم کسی جذب این شرکت بشه ربطی به اقای ایدین نداره چرا؟
چون اگر اینطوری باشه باید بگیم که چون من و خیلی های دیگه میایم تحلیل های خودمون رو مینویسیم به فکر این هستیم که جذب سرمایه یا ... کنیم
در حالی که کار من و دوستان فقط صرف اطلاع رسانی هست و نباید به صورت غرض ورزانه به اون نگاه شود
اگر بخواهیم اینطور برداشت کنیم که صرف تبلیغات در این کار بوده پس باید خیلی از تاپیک ها و پست ها رو حذف کنیم
و این کار باعث میشه اطلاعات سایت بسیارنشت کنه و خیلی موارد دیگر

ولی اگر همین اقا ایدین بیاد و تبلیغ کنه اون موقع باید مدیر تالار اون تاپیک رو حذف کنه

موفق و پایدار باشید
یک سوالی بود که من از مدیر کردم و لازم نیست بقیه دوستان توضیح بدهند و در طرف یک تاپیک یا ضد یک تاپیک نظری بدهند . شما هم دوباره سوال من را بخوانی موضوع دستت می آید چون اصلا حرف هایی که نوشتی ربطی به سوال من نداشت و مثال هایی که زده یکم هم شبیه به موردی که من گفتم نبود . یکم بیشتر دقت کنی متوجه می شوی

حالا اگر یک نفر دیگر توضیح بدهد و من بخوام از سوالی که کردم و پاسخ گرفتم دفاع کنم یواش یواش حاشیه می شود و همه پست ها براحتی حذف می شوند . پس شاد باشید چون همه چی عالیه
wavetrader59 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از wavetrader59: