نمايش پست تنها
قديمي August 10th, 2010, 17:45   #1668
wavetrader59
Member

تاريخ عضويت: Jul 2010
تشکر از ايشان: 170 بار در 72 پست
wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
بر اساس بند 11 قوانین سایت، نقل مطلب از منابع دیگر در صورتی که اصل مطلب بطور کامل در سایت درج شود، مجاز است.

ضمنا بند 18 قوانین سایت را نیز مطالعه فرمائید.
متشکرم آقا رضا
طبق بند 11 که در زیر می نویسم
نقل قول:
11. استفاده از نام و آدرس شرکتهای تجاری، سایتها و وبلاگها و همچنین استفاده از کلمات، عبارات یا تصاویر تبلیغاتی و تجاری در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...)، در نوشته ها و تاپیکها(جز در تالار آگهی)، همچنین از طریق ارسال پیام خصوصی برای کاربران مجاز نیست. تبلیغ کالا، خدمات، سایتهای اینترنتی و . . . (چه بصورت مستقیم و چه غیر مستقیم) تنها در تالار "آگهی" مجاز می باشد. هر کاربر یا شخص حقیقی و حقوقی حداکثر مجاز به ایجاد یک تاپیک در تالار آگهی می باشد. نقل قول از منابع دیگر در صورت ذکر مطلب و ارتباط با موضوع بحث(بدون داشتن اهداف تبلیغاتی) مجاز است. تبلیغ و بحث در مورد شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای از هر نوع و شکل آن ممنوع است.
شما یادآور می شوید که بدون داشتن اهداف تبلیغاتی مجاز است . این یک قانون هست که در همه سایت ها هست و خیلی خیلی هم در همین سایت تکرار شده و همیشه مورد استقبال بقیه قرار گرفته است . ولی آیا یک شخص علنا بیاید بگوید من از شرکت رهنمون سرمایه هستم و نام تاپیک را هم مشخص بنویسد که جز خدمات رهنمون سرمایه هست آیا هدفی جز تبلیغ است ؟ از همه مهمتر اینکه یک تاپیک هم ایجاد می کند که مطالب در سایر تاپیک ها نباشد تا بتواند مستقیما به اهداف خود بتواند برسد.
به نظر شما از این واضحتر هم می شود تاپیک تبلیغاتی ایجاد کرد ؟

بند18 قوانین سایت سرمایه
نقل قول:
18. سعی بر این بوده است که قوانین سایت سرمایه در نهایت صراحت و شفافیت نوشته شوند. با اینحال اختلاف نظر در تفسیر و نحوه اجرای قوانین نامحتمل نیست. در اینگونه مواقع تفسیر قوانین سایت سرمایه و همچنین تشخیص مصداق‌ها بر عهده مدیران سایت می‌باشد.
این قسمت که شما در بند 18 اضافه کردید دو حالت دارد
- شما سعی می کنید رای بهتر شدن سایت در بعضی موارد شخصا و سلیقه ای و به نفع عموم عمل کنید و مهمتر اینکه سعی می کنید در تصمیم گیری ها تفاوتی بین کاربران نگزارید . این موارد خیلی به ندرت ایجاد می شود و فقط برای نکات کور و مبهم هست که از قبل پیش بینی نشده
- اما حالت دوم این است که مدیران سایت اجازه دارند در قوانین سلیقه ای عمل کنند و هر جا به منافع خود هست جوری که می خواهند عمل کنند .

صحبت ما تمام می شود چون اگر این پست حذف نشود حتما در ادامه بحث حرف های من باعث ناخشنودی شما می شود و نتیجه را همه می دانیم . این موضوع به اندازه ای روشن است که اصلا جای صحبت ندارد و همه اعضا کاملا متوجه هستند که شما نقض قوانین کردید و تاپیک رهنمون سرمایه را تافته جدا بافته می دانید .
امیدوارم من اشتباه کرده باشم و در مورد بند 18 شما شامل مورد اول باشید و مورد دوم شامل حال شما نباشد

آخرین ويرايش توسط wavetrader59 در August 10th, 2010 و ساعت 18:10
wavetrader59 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از wavetrader59: