نمايش پست تنها
قديمي September 17th, 2009, 18:52   #10
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
0

سلام
به به تراوین بازای عزیز
البته اکثر دوستان اطلاع دارن من روی سرورهای مختلف اکانت دارم و همون اوایل میخواستم یه تاپیک ایجاد کنم.
ولی چیزی که اینجا میخوام بگم اینه که اگه واقعاً به فکر زندگی و کسب و کار خودتون هستید وارد این بازی نشید چون به شدت اعتیادآوره و باعث عقب افتادن از کار و زندگیتون میشه.
من الان تمام اکانتهای خودم که هر کدوم 6-7 دهکده با فول امکانات و نیرو دارن رو سپردم دست دوستان متحد و قرار شد دیگه خودم به اکانتها سر نزم.
بخدا اگه به فکر خودتون هستید همین حالا وارد نشید چون اگه وارد شدید دیگه به راحتی نمی تونید برگردید.
در ضمن یه بازی جدیدتر هم اومده که 8 نژاد داره و نژاد پارس هم توش هست البته از اونجایی که من شما رو از همین تراوین هم منع می کنم بالطبع دلم نمیخواد سراغ اون یکی هم برید.
خود دانید.
موفق باشید

پ ن: همراهان عزیز توتویی ، بابا به فکر همون کار پر درآمد خودمون باشیم ول کنید این بچه بازیها رو (یکی نیست به خودم بگه!!!)
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Gh.Saeadian: