نمايش پست تنها
قديمي February 18th, 2010, 14:02   #25
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 860 بار در 158 پست
sohrabibroker (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به sohrabibroker
خرید کالا برای در امان ماندن از تورم

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farhad fx نمايش نوشته ها
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز
من چند وقته که این سوال برام پیش اومده که حذف یارانه و حذف صفر از پول کشور چه تاثیری بر اقتصاد و زندگی مردم داره و کلی هم تحقیق کردم ولی به نتیجه ی خاصی نرسیدم .
بعد تصمیم گرفتم این موضوع رو اینجا مطرح کنم تا دوستانی که اطلاعات بیشتر ی در رابطه با مسایل اقتصادی دارند ما رو هم بی بهره نذارن .
در ضمن از دوستان عزیز خواهش می کنم بحث سیاسی راه نندازن . که خدایی ناکرده مشکلی برای سایت بوجود نیاد.
با سلام به تک تک دوستانی که در این تاپیک نظرات خود را دادند "من هم نظر شخصی خود را می دهم "
برای اینکه از این تورم در امان بمانیم چه کنیم؟
سبد کالایی من:
1. خرید دلار
2. بسیاری از دوستان نظر به خرید دلار داده اند و گفته اند حد اقل تا 1300 تا 1400 بالا می ره" من نظرم به این دوستان اینه که سکه طلا بخرند "در کل روند جهانی طلا هم رو به بالا می باشد و با توجه به ریسک دلار در ایران و تاجران "طلا را در ایران به دلار می خرند اگر جهانی طلا رو به پایین شود دلار رو به بالا خواهد شد پس دلار کاهش جهانی طلا را پوشش می دهد"و در سال 89 ما سکه را زیر 300 نخواهیم دید "
3.سهام شر کتهای فولادی در سال 1010
4.خرید هر نوع کالایی که می توانید انبار کنید "به شخصه فعال بازار آهن هستم"هر چی نقدینگی داشتم تبدیل کالا کرده ام در سبد خودم ریال نمی گذارم "فقط کالا"
در حال حاظر سهام فولاد مبارکه 190 تومان
دلار آمریکا 1010 تومان
سکه طلا امامی 265000
میلگرد 700 تومان "تنها 6 ماهه دیگه یک پست می زنم و مقایسه قیمت با امرو ز می کنم
در کل من نظرم کالا"حتی کاغذ دستشویی"
با توجه به 1. ریسک دلار2. یارانه ها در ایران 3. حذف صفرها 4.روند جهانی کالا ها خروج از بحان اقتصادی
دوستان مخالف راهنمایی کنند شاد باشید