نمايش پست تنها
قديمي May 2nd, 2010, 02:16   #20
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
Lightbulb پاینده باد سایت سرمایه

0

سرمایه - سرمایه ماست . همه ما از سرمایه مان حفاظت می کنیم .

سرمایه خانه دوم خیلی از ماهاست - اجازه نمی دهیم که کسی به خانه مان حمله کند .

سرمایه مدرسه ای است که در آن خیلی چیزها یاد گرفته ایم - از مدرسه مان دفاع می کنیم .

هر چند که مدتی هست که به دلیل مشغله زیاد کمتر در سرمایه پست میزنم اما مثل گذشته هر روز به سایت سر میزنم . و هیچگاه ارادتم نسبت به مدیران دلسوز سایت (آقا رضا - آقا محسن و سایر مدیران عزیز) کم نمیشه . مطمئنن سایر دوستان نیز مانند من هستند .

آقا رضا درسته که من (و خیلی از ما ها) در این زمینه ها (مقابله با هکر ها) اطلاعات زیادی نداریم و شاید نتونیم کمک مناسبی انجام بدیم اما بهرحال حامی شما و سایت خودمون هستیم و همین حمایت ما برای دلسرد کردن دشمنان سایت کافیست .

آقای به اصطلاح هکر !! سرمایه 6 سال است که مثل کوه سرپاست - حالا شما هی پارازیت بفرست و فرضن 6 روز اون رو تعطیل کن . فکر میکنی خدشه ای به سایت وارد میشه ؟ 6 روز کجا و 6 سال کجا ... اصلا مهم نیست برامون .

آقا رضا - خسته نباشی . مخصوصا این روزها .

پ . ن : روز معلم به همه مدیران و کاربران سایت سرمایه که معلم من بودن و ازشون کلی مطلب یاد گرفتم - مبارک .
ارادتمند همه شما معلمان دلسوز حاضر در سایت سرمایه - شاگرد شما - محمد هورزاد .