نمايش پست تنها
قديمي May 2nd, 2010, 00:38   #18
moha
Senior Member

moha's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2006
محل سكونت: همین نزدیکی
تشکر از ايشان: 1,850 بار در 564 پست
moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)moha (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به moha
0

با عرض سلام و خسته نباشید به آقا رضا
آقا رضایی که جانانه روی این بچه هایی که دوتا نرم افزار پیدا کردن و خیال می کنن دنیا رو فتح کردن؛ ایستاده
آقا رضایی که قبل از اینکه اونها اصلا اسم فارکس رو بشنون، برای آموزش صحیح و اصولی فارکس و جلوگیری از کلاهبرداری عده ای سودجو ،یک فضای ازاد بیان ایجاد کردن
آقا رضایی که یک جریان ازاد فکری ایجاد کرده تا تفکرات در آن به ترازوی عقل سنجیده بشه
آقا رضایی که یک تنه سایت عظیمی رو مدیریت می کنه و سختی و ناروایی هایی رو از امثال من و دوستان سرمایه ایی شنیده
آقا رضایی که طوری مدیریت می کنه انگار کسی بالای سر آدم نیست ولی سایت به زیبایی حرکت خودشو ادامه میده
آقا رضایی که به شخصه هیچ حرف تندی و ادعایی از جانب ایشون به کسی رو ندیدم و مطمئن هستم نخواهم دید
خسته نباشید اقا رضا

آقا رضا اگر مایل به تعقیب قانونی این افراد هستید راههای زیادی وجود داره
اگر ای پی این افراد رو دارید یا اینکه باز بخوان کاری بکنن واحد انفورماتیک ارشاد می تونه ردشون رو پیدا کنه
حتی اگه از ای پی خارجی استفاده کنن
واحد فنی vBulletin هم می تونه برای رد کردن این ها -که مثل مگس مزاحم ، کاری از پیش نمی برن ولی با وز وز کردن خودشون رو نشون میدن-کمک کنه

اگر قصد مقابله دارید یکی از نزدیکان ما اینکاره است و مگس کشهای زیادی داره
بهش بگم باهاتون تماس بگیرن؟
----------

زمستان خواهد گذشت و رو سیاهی برای افرادی می مونه که کاری بجز لگد انداختن بلد نیستند
همان هایی که برای مقابله با خودشان باید به دست قانون بیافتن .
--------------
یک ایده دیگر برای مقابله بهتر با این افراد همان نقطه ضعف فکری آنهاست.
اگر لوگوهایی از سرمایه تهیه بشه و شما در سایت قرار دهید، تا دیگر دوستان آنها را در وبلاگ ها و سایتهای خود قرار بدهند؛ میدونم سرمایه از این نوع کارها بی نیازه ولی بازهم بسیار مفید خواهد بود
اگر همه با عنوان فارکس به سایت سرمایه لینک بدن ؛ چه در بخش لینک چه در داخل پست که از نظر گوگل بسیار مفیده
آموزشهای ساده ایی برای کاربران داده بشه در پستهای که در سرمایه می نویسن طوری باشه که برای seo مفید باشه تا سرمایه رو در کلمه فارکس به صفحه اول گوگل ببریم
اونوقت یک جواب دندان شکن به این ها خواهد بود
اگر مایل باشید بنده برای این کارها و طراحی و آموزش ها هستم