موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 5th, 2008, 15:46   #45
arvinfx
Senior Member

arvinfx's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 329 بار در 111 پست
arvinfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
با سلام و روز به خیر
از همه دوستانی که نظر دادند تشکر می کنم.
کلاٌ نظراتی که ارائه شد رو در چند قسمت میشه دسته بندی کرد.
1- ارائه راه حل برای موضوع تاپیک 1٪
2-توجیه نمودن وضعیت موجود و ادامه آن با توجیهات تازه87٪
3-بحث های انحرافی12٪
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
من جور دیگه ای سئوال می کنم
1- اگر (یک مثال)نرم افزار El wave رو به جای یک خارجی ، یکی از اساتید سایت سرمایه مثلا ( استاد فرخ )نوشته بود.آیا همچنان به پخش و دست به دست کردن این نرم افزار 2200 دلاری ادامه می دادید؟
2- اکسپرت نفر دوم مسابقات جهانی اکسپرت توسط تعدادی از آی بی های محترم در حال پخش عمومی و آماده جهت استفاده برای مشتریانی است که قصد افتتاح حساب دارند. این اکسپرت هم اکنون تقریباً در میان تمامی اعضای فعال سایت پخش شده است. کاری به سودده یا ضررده بودن اکسپرت مذکورندارم.
اگر این اکسپرت توسط حمید رضا حصارکی عزیز نوشته شده بود،آیا همچنان به پخش و توزیع آن ادامه می دادید؟
جالب توجه این که اجاره ماهیانه این اکسپرت امریکایی با اجاره اکسپرت آقای حصارکی تفاوت قیمت چندانی ندارد.
خدای ناکرده قصد بی احترامی و متهم کردن هیچ عزیزی رو ندارم ، فقط می خواستم بگم یه خورده آدمارو جهانی ببینیم، و از قبیله ای فکر کردن بیاییم بیرون.
هردو مورد بالا متاسفانه بر روی کامپیوتر من نصب بود، هر دو رو حذف کردم.
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
در رابطه با خرید نرم افزار های اریجینال با کمی تحقیق در مجتمع کامپیوتر پایتخت می تونید
نسخه اصلی رو پیدا کنید ، جوینده یابنده ست.
برای اطمینان بیشتر هم میشه از لپ تاپ استفاده کرد.
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
با تشکر از همه

سلام

يكي گفت خارجي ها ميگن ما به شما ايرانيا خط آهن ، اتوموبيل ، برق ، علم پزشكي ،حتي كشف و استخراج نفت رو ارايه كرديم شما نفت رو هم بما نميدين !!!

فكر كنم ما خيلي زرنگيم