نمايش پست تنها
قديمي December 22nd, 2008, 04:13   #85
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

آقا رضا راستش با دیدن این پست شما و اینکه نظر بچه ها رو لحاظ کردید یکبار دیگه بهم ثابت شد که این سایت و مدیران و بچه هاش واقعا نمونه هستند توی همه زمینه ها.می خواستم از این بابت از شما تشکر ویژه ای بکنم.
در مورد انتخاب یکی از این روشها هم بنده یکی از کسانی بودم که پیشنهاد دوم رو مطرح کردم و دلایل اون رو هم در چند پست خدمت دوستان عرض کردم.که به طور خلاصه میتونم بگم : ایجاد کمترین مانع برای تریدرها با روشهای مختلف و واقعی بودن هر چه بیشتر نتایج کسب شده و از طرفی کنترل ریسک در جهت اهداف آموزشی مسابقه با استفاده از لوریج پایین و نیز به حداقل رساندن شانس در این مسابقه با حفظ استقلال روش تریدرها.
همچنین با این روش مانند تمام مسابقه ها اعلام هر روزه رده بندی واقعی افراد بسیار آسانتر شده و امکانپذیر میشود و شرکت کنندگان از این حق مسلم خود در طی مسابقه نیز بهره مند خواهند شد.
در ضمن جا داره در اینجا نکته ای را خدمت دوستان عرض کنم:
بنده فکر میکنم با این لوریج نتایج در پایان تا حدودی قابل پیش بینی است:از انبوه شرکت کنندگان کمتر کسی کال شده و برندگان نیز با سودی معقول برای یک ماه برنده شده اند.فکر نمیکنید این حالت برای اکثریت تازه کار در این بازار میتواند بزرگترین درس آموزشی باشد؟با توجه به اینکه میدانیم اولین شرط برای موفقیت در این بازار بقا در آن است و باز میدانیم بزرگترین نقطه ضعف اکثریت بازندگان ضعف در مدیریت سرمایه و ریسک به دلیل توقعات آنچنانی و خطرناک از این بازار است.
در مقابل در دیگر مسابقات آماتورها با دیدن سودهای نجومی برندگان ( که به طور حتم از فاکتور شانس هم در کنار توانائیهایشان بهره زیادی برده اند) بدترین بد آموزی ممکن را خواهند داشت و برای همین میبینیم که خیلی از اساتید شرکت در مسابقات فارکس را به خاطر همین بد آموزیهای آن توصیه نمیکنند.
ولی سایت سرمایه میتواند با برگزاری مسابقه با چنین قانونی این قاعده را در هم بشکند و برعکس این مسابقه را به بهترین کلاس آموزشی برای تریدرها تبدیل کند.
اینها البته نظرات کوچکترین عضو این سایت بود و باز مانند دور قبل بنده در پایان تابع نظر جمع خواهم بود.
Kourosh007 آفلاين است
6 تشکر کننده از Kourosh007: