نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 15:36   #1575
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب اقبالی خودش می دونه که با منظور اون تاپیک رو باز کرد و درست زمانی هم که تاپیک رو باز کرد هنوز امضاش بودو دقیقاً به همین دلیل من امضام رو عوض کردم در جواب امضای ایشون و بقیه دوستان ولی وقتی ایشون دیدند که چه پستهایی زده می شه امضاش رو حذف کرد.

این بحث هم اونقدر ارزشش رو نداره که دیگه بیشتر از این ادامه پیدا کنه خود جناب اقبالی می دونه چه منظوری داشته لازم به توضیح بیشتر و اینهمه بحث نیست.

در مورد جناب کلاید هم من ایشون رو درک می کنم، بعضی از عقایدی که در جامعه وجود داره واقعاً ضرر داره، بعضی ها متاسفانه بازیچه دست دولتمردان شده اند و به ساز اونها در حال رقصیدن هستند، بدون اینکه به آینده رفتارشون و اینکه تا حالا چه بلائی سرشون اومده فکر کنند، هرکس عقیده ای داره و قابل احترام ولی تا وقتی که برای دیگران مزاحمت و دردسری درست نشده، عقیده رای دادن بنظر من و جناب کلاید و بعضی از دیگران مضره، خیلی از اجزای زندگی ما در آینده (همونطور که در گذشته هم بوده) ضربه می زنه، حق بدید که یک نفر هرچند که انسان آرام و با شخصیتی باشه از کوره در بره و عصبانی بشه.

جناب کلاید شما عصبانی نشوید، بالاخره تا بوده خشک تر با هم سوخته اند کاری از دست من و شما برای این جمعیت توهم زده بر نمی یاد.

من امیدوارم که حداقل شما این روزها رو یادتون باشه که 4 سال بعد که دارید سنگ یه نفر دیگه رو به سینه می زنید تصمیم بهتری بگیرید و بتونید بقیه رو هم راهنمائی کنید.

به هر صورت انتخاب با شماست
البرز

پ.ن : جناب وحید سلیمانی شما اگر ندیدید و نخوندید دلیل نمی شه که نیست .
ناراحتی من الان از اینه که اصلا نمیدونم چی کار کردم و بعد شما اینگونه بر من میتازی؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا نمیدونم چی باید بگم.اگر من اشتباهی رو مرتکب شدم که از شما عذر خواهی میکنم.اگر نشدم باز هم از شما عذر خواهی میکنم.اصلا این قضیه برام ملموس نیست.یه نفر داره حرف میزنه بعد .........

از اقای کلاید هم عذر خواهی میکنم.ایشون حق دارند و بنده اشتباه کردم که بعضی مسایل رو عنوان کردم.به بزرگی خودتون ببخشید اقای کلاید
خدانگهدار

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در June 9th, 2009 و ساعت 16:09
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از بهزاد اقبالی: