نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 09:28   #1563
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
شما کسی بودی که به خاطر شما بارها ازت دفاع کردم و حتی رابطه بنده با اقا حامد بر سر موضوع شما به هم خورد.

و جالب است که امروز اومدی میگی حامد به خاطر ناراحت شدن دوستش پست های تو رو پاک کرده.و جالبتر اینکه تو امروز کاملا در مقابل من قرار گرفتی و حامد که اصلا رابطه بنده با ایشون به هم خورده بود از حرفهای بنده دفاع کردند.
جناب اقبالي بزرگوار سلام
چون اسم بنده رو برديد لازم ديدم نكته اي رو عنوان كنم. من هم پست اخير جناب كلايد رو ديدم اما توجه خاصي بهش نكردم...

بنده در اون ماجرا جلوي هر دو نفر ايستادم و به هر دو نفر اخطار دادم. بعد كه ماجرا ادامه پيدا كرد اخطار شديدتري ارسال كردم كه به جناب كلايد برخورد و با آقا وحيد سليماني هم مدتي تماس هايم كم شد و شما اون موارد رو در تالار مديران مطرح كرديد. اما سن و سال ما ديگه به اين چيزا نميخوره كه بخوايم براي هم فيلم بازي كنيم و تا بهمون ميگن بالاي چشمت ابرو، قهر كنيم و نمك رو بخوريم و نمكدون رو بشكنيم...

شكر خدا با آقا وحيد هيچ مشكلي ندارم. با شما هم هيچ مشكلي نداشته و ندارم و مطمئن باشيد كه نخواهم داشت.

در ضمن مرور زمان خيلي از ناگفته ها رو مشخص ميكنه. در جريان اخطاري كه من به كلايد دادم (مانند هميشه در چنين مواقعي يك رونوشت هم به مدير سايت ارسال ميكردم)، آقا رضا از دست بنده ناراحت شدن كه چرا با يك كاربر فعال اينچنين برخورد كردي . بنده توضيح دادم كه ايشون با عدم توجه به اخطار ها در حقيقت دارن به قوانين سايت توهين ميكنن. من شيوه مديريتم اينچنين بود. حتي يكي دوبار به خود شما اخطار دادم. يك بار جناب سهامدار جزء در حاشيه قرار گرفتن كه چنين برخوردي باهاشون كردم. چند بار پست هاي جناب رهجو و ....
پس با كسي تعارف نداشتم.

اين كه كاربر پاي پست هاش بنويسه كه "مدير جون در پاك كردن پست من مختاري " يعني من از قوانين سايت باخبرم و ميدانم كه نوشته ام براي سايت مشكل ساز هست و دوست داشتم اين پست رو ارسال كنم و تو كه بيكاري، پس پست من رو مرتب كن !!!!!! و وظيفه ات رو انجام بده!!!!!

به نظر من اين نوشته يك توهين به كسي است كه چنين مسئوليتي رو پذيرفته. در حقيقت اين مدير بازيچه تعدادي از كاربران سايت قرار گرفته. دقيقاً رفتاري كه در تاپيك "آمار هاي اقتصادي" شاهد هستيم. جناب پيروزي خواهش ميكنن كه كسي پست نزنه و بعد باز هم ارسال پست ها ادامه داره و اين نوشته پاي بعضي از ارسال ها هست.

باز هم تكرار ميكنم، اين سوء تفاهم ها خاصيت فروم و محيط مجازي است. با كمي دقت در شيوه نوشتار و شناخت از طرف مقابل خيلي راحت ميشه جلوي اين سوء تفاهم ها رو گرفت. اما بخاطر نداشتن اندكي صبر مجبوريم كه پاسخي به طرف مقابل بدهيم و اين آغاز كننده مشكلات ماست. خودم رو هم مبري از اين طرز فكر نميبينم. بار ها بنده هم اشتباه كردم.

باز هم از آقاي كلايد معذرت ميخوام. ايشون فكر كردند كه بنده فقط به ايشون اخطار دادم و هواي دوستم رو داشتم. آقا رضا شاهد هست كه بنده چند بار از ايشون خواستم كه جناب وحيد سليماني رو براي مدتي بن كنند. آقا رضا اگر خلاف عرض ميكنم، مطرح بفرماييد.

بنده بخاطر مديريتي كه در سايت داشتم با چند نفر درگير شدم كه همينجا ازشون عذرخواهي ميكنم.

ارادتمند شما
حامد
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420: