نمايش پست تنها
قديمي November 21st, 2007, 16:49   #319
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
0

تقاضا دارم در مورد پستهای بی محتوا هم یک فکری بفرمایید.اصلا مدیر محترم هر پست بی محتوایی زده شد را پاک بفرمایند.در این صورت پس از مدتی افرادی که پستهای بیهوده می زنند و واقعا صرفا وقت و هزینه اعضا را تلف می کنند تا تعداد پستهایشان را بالا ببرند این کار را ادامه نخواهند داد.یا اصلا یک چیزی بر عکس تشکر زیر پست بگذاریدکه اعضا این عزیزان را با تمشکهای طلایی بدرقه بفرمایند
حقیقتا در چند روز اخیر (تقریبا از اول هفته)هر زمان پستهای جدید را چک می کنم یکی از دوستان که لازم نیست آی دی ایشان را بگویم چون احتمالا همه می دانند) با پستهای کاملا بی معنی تایپیک را بالا آورده اند.پاسخ به سوالات چند سال قبل،ارسال پستهایی نظیر "ای ول شماها دیگه کی هستین" و امثال اینها به نظر من به جز بی توجهی و بی احترامی به حقوق و وقت سایر اعضا معنای دیگری ندارد و شاید لازم باشد متنی به اساسنامه برای بن کردن چنین کاربرانی اضافه شود.

آخرین ويرايش توسط hossein shariat در November 21st, 2007 و ساعت 16:51
hossein shariat آفلاين است پاسخ با نقل قول
15 تشکر کننده از hossein shariat: