نمايش پست تنها
قديمي October 20th, 2008, 13:37   #84
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

با سلام

با تشکر از برگزار کنندگان مسابقه در مورد قوانین چند نکته بنظرم رسید که بیان کنم.

1- اولین مورد در مورد قانون 30 دقیقه میباشد که برای بعضی ابهام امیز شده . برداشت من اینست که در نیم ساعت نمیشه دو

معامله انجام داد در حالی که ممکنه افرادی اینطور برداشت کرده باشند که یک معامله را نمیشود در کمتر از 30 دقیقه بعد از باز کردن

بست .

2-دومین مورد ابهام در قانون واترمارک میباشد .اینکه گفته شده است در طول شبانه روز این مقادیر کنترل میشود اگر منظور روشی

مانند روش بروکر الپاری میباشد باید مشخص شود ایا این کنترل در ساعت خاصی انجام میشود و نتایج ثبت میشود (مانند الپاری)

3- اما اعتراض من نسبت به قوانین با این فرض که این قوانین مشابه قوانین بروکر الپاری البته با حذف فاکتور پرافیت فااکتور باشد.

همانطور که میدانید هر چقدر روشها به روشهایی مثل اسکالپری نزدیکتر میشوند احتمال تریدهای موفقیت امیز پشت سر هم

اگر چه با سود کم افزا یش می یابد بنابراین شخصا فکر میکنم اگر مسابقه با این روش برگزار شود تعداد زیادی شرکت کننده خواهیم

داشت که 10 معامله موفق مثلا 15 پیپی انجام دادند و حتی یک معامله ضر ر ده نداشتند مخصوصا اگر کنترل واترمارک مانند الپاری

در ساعت خاصی و هر 24 ساعت یکبار انجام شود که در اینصورت تریدهای یک اسکالپر فرصت کافی برای برگشت از ضرر و رسیدن به

سود را خواهد داشت و در نتیجه فاکتور واتر مارک کارایی در این زمینه نخواهد داشت .در نتیجه در پایان صدر جدول در اختیار کسانی

خواهد بود که سود نهایی کمی دارند ولی بعلت دراوداون صفر و فرمول مسابقه در صدر قرار گرفته اند. برای همین منظور است که

سایت الپاری اولویت اول را به سود نهایی داده است و بعد از اینکه تعدادی از نفرات اول از لحاظ پرافیت را انتخاب میکند سپس فاکتور

های دیگر مانند دراوداون و پرافیت فاکتور را وارد میدان میکند تا تریدری که این سود را با ریسکی منطقی و نه بر اساس شانس بدست

اورده است مقام اول را کسب کند.

آخرین ويرايش توسط albertini در October 20th, 2008 و ساعت 13:54
albertini آفلاين است
3 تشکر کننده از albertini: