نمايش پست تنها
قديمي October 19th, 2008, 12:29   #77
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله heidarbaba_m نمايش نوشته ها
سلام
از اقا رضا ممنون که بالاخره قوانین رو واسه اطلاع رو سایت گذاشتن
من منظور از دو جمله قرمز شده را نمیفهمم یعنی کسی که اسکالپ کار میکنه و ممکنه معامله های پشت سر هم و کمتر از 30 دقیقه داشته باشه تمام معاملاتش یه معامله حساب میشه البته چون طول مسابقه 4 هفته هست میتونه حد اقل 10 معامله رو ثبت کنه ولی من لزوم این قانونو نفهمیدم لطفا توضیح بدید.
و دیگری اینکه اگه ما تو یک معامله 50% سود کردیم یعنی استراتژی بلند مدت داشتیم و اون بیشتر از 30% سود به ما داد اون معامله میشه کشک
یه سوال دیکه داشتم این مسابقه تو کدام بروکر انجام میشه و اگر قرار پلت فرم اون بروکر رو دانلود کنیم لطفا راهنمای بفرماید
قربان همه بچه های گل سرمایه
حیدر
با تشکر از آقا رضا برای زحماتشون

بنده هم مثل جناب حیدر بابا دقیقا همین 2 جمله برایم جای تعجب داشت.با این دو جمله از قوانین دوستانی که مثل بنده استراتژیهای بلند مدت تری دارند عملا نمیتوانند در این مسابقه شرکت کنند یا دست کم برای شرکت در این مسابقه باید استراتژی خود را تغییر دهند.از طرفی همانطور که جناب حیدر بابا نیز به آن اشاره فرمودند هیچ قانونی برای ایجاد محدودیت برای اسکالپرها به چشم نمیخورد.البته اسکالپ هم یک روش با مزیتها و معایب خودش است ولی سوال بنده اینجاست که اگر اهداف آموزشی برای این مسابقه مد نظر است چرا برای استراتژیهای بلند مدت-که ریسک بسیار کمتری دارند- اینقدر محدودیت ایجاد شده ولی برای استراتژیهایی بر مبنای اسکالپ-که همه با میزان ریسک بالای آن آشنایی دارند - تدبیری اندیشیده نشده! البته بنده با ایجاد محدودیت برای اسکالپرها نیز موافق نیستم ولی ایجاد محدودیت برای استراتژیهای بلند مدت نیز به نظرم امری غیر طبیعی می آید.

ولی در پایان بنده مطیع نظر جمع و مدیریت سایت هستم و تنها هدفم ارایه پیشنهاد به عنوان عضو کوچکی از این سایت در جهت موفقیت هر چه بیشتر این سایت و حرکت در جهت اهداف عالی آن میباشد.
Kourosh007 آفلاين است