نمايش پست تنها
قديمي February 26th, 2008, 13:36   #357
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing نمايش نوشته ها
با سلام

یه پیشنهاد داشتم؟؟؟

میشه لطف کنید و کاری کنید که پستهایی که در قسمت موضوعات آزاد زده میشه جزو تعداد پستهای کاربر بحساب نیاد(مثل قسمت آگهی ها)...اینکار رو بقیه سایتهای تخصصی دیگه هم می کنند(البته نه سایتهای تخصصی فارکس!!) و فقط پستهایی که در قسمتهای تخصصی سایتشون زده میشه بحساب میاد...اینکار باعث میشه تا کسی تاپ پستر (TOP POSTER) بشه که در قسمتهای تخصصی سایت مطلب می نویسه و اونوقت براحتی برای تازه کار ها قابل تشخیص خواهد بود که چه کسی یا کسانی بیشترین فعالیت تخصصی رو در این سایت دارند تا بتونند براحتی مراجع مطمئن رو برای گرفتن پاسخهاشون پیدا کنند.

با تشکر
ارادتمند شما

پ.ن:شاید بیانم خوب نبوده باشه..امیدوارم برای دوستان سو تفاهم پیش نیاد..هدفم فقط و فقط بالا رفتن روحیه مشارکت در قسمتهای تخصصی سایت هستش....وگرنه قسمت موضوعات آزاد که خودمم هم اعتقاد دارم وجودش لازمه...خودم اگه این قانون اجرا بشه فکر کنم اولین نفری هستم که تعداد پستهام به 20 تا!!!!! بزور برسه.
سلام
فکر می کنم همین الان هم این طوری باشه. چون پست هایی که من توی تالار آزاد می زنم جز ارسالهام محسوب نمیشه.