نمايش پست تنها
قديمي December 1st, 2008, 00:21   #590
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
Exclamation توجه کنید!!!!

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
رفتیم سر خونه اولمون....
سلام به همه دوستان
خانم ابراهیمی راست می گن باز رفتیم سر خونه اولمون

دادگاه خانم ابراهیمی

3
2
1
شروع

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
بوخ خ خ خ خ...........

اينم واسه راحتي ِ خيال ِ اونايي كه وجود خانمها براشون جالب نبود (البته جدي نمي گم)... ديگه ديگه... ما هم رفتيم پي كارمون، البته خداييش بيشتر به خاطر اين بود كه داشتيم به هفته آخر نزديك مي شديم و مجبور شدم مديريت سرمايه رو تعطيلش كنم... وگرنه من خيلي كوچيك مي گرفتم() و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم، اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ايشالا دفعه بعد...

نوشته های بالا مربوط می شه به 12 صفحه قبل پست 421
به قسمتهای مشخص شده توجه کنید
در اینجا ( و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم ) خانم ابراهیمی اعلام کردن که من از 500 یواش یواش شروع کردم و تا 900 هم رسوندم
ولی اگر همه به استیتمنتی که خانم ابراهیمی قرار دادن توجه کنین می بینین که بالانسشون روی 1660 بوده ... .
این امکان وجود داشته که این استیتمنت ماله خودشون نبوده , این امکان هم وجود داشته که اصلا نمی دونستن که بالانس کدومه و امکان های دیگر ...
و در جای دیگه ( اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ) هم گفتن که بازار یه تکون به خودش داد و ما رو انداخت بیرون , دوستان به این کلمه یه تکون
توجه کنید
اگر به استیتمنت نگاه کنید می بینید که تا سقوط به پایین 8 ترید ثبت شده در حالی که خانم ابراهیمی در صحبت هاشون از یه ترید ( یه تکون ) صحبت کردن , پس باز هم در صحبتهای خانم ابراهیمی به چیزی غیراز واقعیت
اشاره می کنن ... حالا این واقعیت چی هست ؟؟
از اینجا به بعد رو می زارم خوده خانمها و اقایون قضاوت کنن....
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg ebrahimi.jpg‏ (64.8 کیلوبایت, 16 نمایش)

آخرین ويرايش توسط power4400 در December 1st, 2008 و ساعت 00:33
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400: