موضوع: ویروس (Virus)
نمايش پست تنها
قديمي October 27th, 2006, 17:29   #17
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pey نمايش نوشته ها
اگه راستشو بخواهید
باید بگم افرادی توی این سایت هم کارای عجیب و غریبی میکنن که نمیدونم بایستی اسمش رو چی بذارم.
افرادی که وارد سایت سرمایه میشن بایستی خیلی مواظب باشن.
1-هیچ فایلی را به هنگام بازدید از سایت سرمایه باز نگذارید
2-هیچ برنامه متاتریدری یا جاوا یا غیر آن را همزمان و به هنگام بازدید از سایت سرمایه باز نگذارید.به عبارت دیگر تمام برنامه های خود را ببندید.
3-تمام کوکی ها و هیستوری خود را قبل از وارد شدن به سایت پاک کنید.
4-و دست آخر اینکه خیلی احتیاط کنید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pey نمايش نوشته ها
عرض به حضور آقا رضا و بقیه اعضا
آنچه من مشاهده کرده و میکنم این است:
بر اساس دریافت یک فایل که نمیدانم اکسپرت بوده و یا ایندیکیتور . و نمیدانم از اینجا بوده یا جای دیگر .
وقتی وارد سایت میشوید اگر بخواهید هیستوری عضور را دنبال کنید. اگر عضو قبل از وارد شدن به سایت مشغول برنامه نویسی بوده و یا اصولا متا ادیتور خود را باز گذاشته و یا چند فایل را کار کرده و باز کرده و.....یک هیستوری برای شخص ایجاد میشود که پیش از این من تا کنون ندیده بودم.درست مثل هیستوری دیدن سایت های مختلف .
اگر من اشتباه میکنم بگید .البته با وارد شدن به هر سایتی دیدن هیستوری شخص میتواند برای فرد مورد نظر وجود داشته باشد و الزاما مختص سایت سرمایه نخواهد بود.
بعبارت دیگر من قبلا ایجاد هیستوری در هنگام کار با متا ادیتور را ندیده بودم اگر بوده پس من اشتباه میکنم و چیز جدیدی نست.
دوست عزیزم جناب pey
شما در پست اول چند بار از سایت سرمایه نام بردید که برای من عجیب بود. اما در پست دوم مشکل را به دریافت یک ایندیکیتور یا اکسپرت که مطمئن نیستید از این سایت دریافت کردید یا از سایت دیگر، مرتبط دانستید. برای حل هر مشکل لازم است ابتدا صورت مسئله به درستی مشخص شود . . .

همانطور که در تعهد نامه ثبت نام و قوانین سایت ذکر شده:

نقل قول:
10. مسئولیت تمامی فایلها، تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده بوده و سایت سرمایه هیچ تعهدی در زمینه عملکرد صحیح و ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. پیشنهاد میكنیم حتما قبل از استفاده از فایلها و ... آنها را توسط نرم افزارهای ضد ویروس(Anti Virus) و ضد جاسوسی(Anti Spy) کنترل نمایید.
لذا لازم است فایلهای دریافتی را حتما با Anti Virus و Anti Spy کنترل کنید. گرچه من تابحال نشنیده ام یک ایندیکیتور یا اکسپرت متاتریدر آلوده به ویرس باشد. با این حال مسئولیت استفاده از تمام فایلهای ضمیمه شده توسط کاربران، بر عهده فرستنده و استفاده کننده می باشد و سایت سرمایه و مدیران آن مسئولیتی در این مورد ندارند.

در مورد هیستوری اعضاء: سیستم فروم آخرین فعالیت عضو در سایت را نشان میدهد. مثلا نشون میده که آخرین فعالیت Reza مشاهده تاپیک "برنامه نویسی" یا پاسخگوئی به تاپیک "متاتریدر" بوده. این تفاوت داره با اینکه کاربر مربوطه روی کامپیوتر شخصی خودش در حال برنامه نویسی بوده!

شاید من منظور شما رو درست متوجه نشدم.

لازم به ذکر است که سایت سرمایه از سیستم vBulletin محصول شرکت Jelsoft Enterprises Ltd استفاده می کنه که یک سیستم بسیار مشهور، قوی و امن می باشد و سایتهای بزرگ دیگری مانند Moneytec و Trade2Win و ForexFactory و . . . هم از همین سیستم استفاده می کنند.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza: